16:53, 06 Травня 2018

США скасували для України безмитне ввезення 155 видів товару

26 квітня Офіс торговельного представника США призупинив для частини українських товарів дію Генералізованої системи преференцій.

Про це повідомили в Міністерстві економічного розвитку і торгівлі України.

Як відомо, Генералізована система преференцій дає можливість безмитного ввезення на територію США понад 3 500 видів товарів з України. Під дію обмеження потрапили 155 видів товарів, зокрема деякі продукти харчової, легкої, деревообробної промисловості, машинобудування, деякі електроприлади.

З повним переліком товарних груп, які з 26 квітня не користуються правом безмитного ввезення на територію США можна ознайомитись за посиланням. 

Мінекономрозвитку перебуває в постійному діалозі з Урядом США та працює над вирішенням проблеми. Водночас, зняття обмежень в рамках Генералізованої системи преференцій значною мірою залежить від ухвалення Верховною Радою України проекту закону № 7466, відомого як законопроект “Про організації колективного управління”.

Проект закону № 7466 розробило Мінекономрозвитку. Його мета — встановлення в Україні ефективної та прозорої системи колективного управління майновими правами у сфері авторського права і суміжних прав.

1 березня Верховна Рада України підтримала законопроект в першому читанні. Детальніше за посиланням. 19 квітня народні депутати розпочали розгляд цього законопроекту у другому читанні та продовжать його розгляд на наступних засіданнях.

 

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: