08:15, 18 Вересня 2021

США обмежать використання хакерами криптовалюти для отримання викупів

Сполучені Штати готують пакет контрзаходів проти хакерів, що здійснюють атаки на підприємства й організації, який обмежить використання ними криптовалюти для отримання викупів.

Про це повідомляє в п’ятницю “The Wall Street Journal” із посиланням на джерела, обізнані з ситуацією, —  передає “Укрінформ”.

«Адміністрація Байдена готує низку заходів, включно із санкціями, щоб ускладнити використання хакерами криптовалюти з метою отримання прибутку від атак з програмами-здирниками», — зауважує видання.

Основна ідея полягає в тому, щоби перекрити доступ зловмисників до анонімної форми оплати, яка сприяє розквіту кримінальної діяльності та становить зростаючу загрозу національній безпеці США.

Так, американський Мінфін упродовж наступного тижня планує запровадити санкції проти виявлених «гаманців» хакерів, а також поширити нові інструкції для підприємств і організацій, які можуть постраждати від атак. Дещо згодом очікується введення в США нових правил боротьби з відмиванням грошей та фінансуванням тероризму, які обмежуватимуть використання криптовалюти як механізму для перерахування коштів вимагачам.

У адміністрації Байдена очікують, що комплекс цих заходів підірве можливість хакерів використовувати систему фінансових операцій з цифровою валютою у зловмисних цілях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: