08:14, 24 Лютого 2024

США обіцяють більше санкцій проти росії

Адміністрація США має намір збільшувати санкційний тиск на режим у росії, щоб притягнути до відповідальності за агресивну війну в Україні та обмежити її можливості.

Про це заявив у п’ятницю під час телефонного брифінгу координатор Ради нацбезпеки Білого дому Джон Кірбі, повідомляє власний кореспондент «Укрінформу».

«Подивіться на те, що ми вже зробили: понад чотири тисячі установ уже потрапили під санкції, понад 500 – тільки сьогодні, і далі буде ще. Ми продовжимо притягувати росію до відповідальності», – наголосив представник Білого дому.

Він підкреслив, що Сполучені Штати ухвалюють рішення, щоб добитися реального впливу на здатність рф фінансувати свою військову машину. У цьому контексті Кірбі висловив упевненість, що введені раніше обмеження мали ефект, оскільки путін був змушений звертатися до Ірану й Північної Кореї за підтримкою.

«Ми зосереджуємося на інструментах і техніках, які, на нашу думку, справді матимуть вплив на його економіку та здатність вести війну», – підкреслив представник Білого дому.

Сполучені Штати в п’ятницю запровадили масштабний пакет санкцій проти росії. Раніше цього тижня подібні обмеження ввів Європейський Союз.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: