16:59, 14 Березня 2019

Спрощенці Волині поповнили бюджети громад на понад 125 мільйонів гривень

Представники підприємництва Волині, котрі обрали спрощену систему оподаткування, протягом двох місяців 2019 року сплатили 125,4 мільйона гривень єдиного податку.

Про це повідомляє прес-служба фіскалів.

Таким чином, місцеві громади області з початку року отримали від суб’єктів господарювання-спрощенців на 26 відсотків коштів більше проти  аналогічного періоду торік.

«Ріст сплати єдиного податку фіксуємо серед усіх категорій платників та у кожному з міст і районів області. Втім, нині найбільш вагомі надходження єдиного податку громади отримують від фізичних осіб-підприємців. Зокрема, у звітному періоді фізичні особи підприємці-спрощенці спрямували до місцевих бюджетів 92,4 мільйона гривень єдиного податку», – розповіла начальник ГУ ДФС у Волинській області Світлана Савчук.

Керівник волинських фіскалів зазначила, що саме легальне підприємництво дозволяє громадам планувати податкові надходження для вирішення соціально-економічних питань.

«Здійснювана з дотриманням законодавчих норм підприємницька діяльність, створені підприємцями робочі місця – це джерело стабільних доходів громад і відраховані єдиний внесок на загальнообов’язкове державне соціальне страхування та військовий збір. Завдяки сумлінню бізнес-спільноти, більшість представників якої враховує інтереси громади та держави, поступово формується сприятливе соціальне середовище», – наголосила Світлана Савчук.

Довідково: у січні-лютому 2019 року місцеві бюджети Волині отримали 17,5 мільйона гривень єдиного податку від юридичних осіб і 15.5 мільйона гривень від сільськогосподарських товаровиробників четвертої групи.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: