11:17, 07 Червня 2019

Споживачів КП «Луцькводоканал» відтепер обслуговуватиме новий сервісний центр. ФОТО

Перший серед водоканалів України сервісний центр для обслуговування споживачів розпочав роботу в Луцьку за адресою пр. Соборності, 25.

Про це інформує прес-служба Луцької міськради.

Відтепер усі питання (як для громадян, так і для бізнесу), пов’язані з послугами водопостачання і водовідведення, проведенням нарахувань, подачею показників лічильників, встановленням і повіркою лічильників тощо, можна буде вирішити у сервіс-центрі.

Обслуговування споживачів за адресою вул. Січова, 16 більше не проводитимуться з 15 червня, а за адресою Дубнівська, 26 – з 5-го липня.

Сервіс-центр «EVODA» створений для швидкого і ефективного реагування на всі запити споживачів. Проблеми і питання клієнтів будуть вирішуватися оперативно і якісно. Сервісний центр розташований у найбільш густонаселеному районі, у місці зручного доїзду з будь-якої точки Луцька.

Діяльність центру перетворить комунальне підприємство на клієнтоорієнтовану компанію, яка викликатиме довіру споживачів завдяки якісній, інноваційній комунікації.

Послуги сервіс-центру «EVODA»:

— консультативно-інформаційні: відповіді та роз’яснення всіх питань, які хвилюють споживачів послуг водопостачання та водовідведення, реєстрація в «Особистому кабінеті споживача»;

— фінансово-розрахункові: подання показників лічильників,  нарахування за спожиті послуги, рахунки, звірка, тарифи, пільги та субсидії, способи та терміни оплати тощо;

—  юридичні: укладання договорів, реструктуризація боргових зобов’язань;

—  інженерні: технічні умови, проектування, узгодження проектно-кошторисної документації;

— сантехнічні: встановлення та повірка лічильників, послуги з очищення каналізаційних мереж, приєднання до мереж водопостачання, встановлення загальнобудинкових і приватних вузлів обліку, замовлення проб якості води, виклик майстрів для налагодження роботи каналізаційних мереж, відновлення чи налагодження водопостачання і водовідведення;

— реалізація екологічних, соціальних, інноваційних проектів, маркетингова діяльність, рекламні та інформаційні заходи та ін.

—  індивідуальний підхід до кожного клієнта і вирішення можливих проблем, пов’язаних із послугами водопостачання та водовідведення, проведення особистих прийомів громадян.

Сервіс-центр працюватиме за принципом «єдиного вікна», у роботі центру будуть використані сучасні підходи та уважне ставлення до кожного відвідувача. Буде забезпечена можливість безкомісійної  он-лайн оплати, чи за допомогою банківської карти, будь якого платежу, вільний доступ до Інтернету. Центр «EVODA» – сучасно обладнаний креативний простір, створений для зручного і комфортного обслуговування клієнтів.

Бренд «EVODA» символізує сучасний підхід до обслуговування клієнтів та пропагування екологічного використання водних ресурсів. Перша літера логотипу «Е» репрезентує такі поняття, як «ЕКО» – екологічний, «ЕUROPIAN» – європейський, «ELEKTRO» – діджитал.

Сервісний центр працює з 8:00 до 18:00 без перерви на обід. Вихідні – субота та неділя.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: