23:01, 09 Січня 2019

Спостерігачів з Росії не допустять на президентські вибори в Україні

Міністр закордонних справ України Павло Клімкін сказав, що український уряд не прийматиме заявки від російських спостерігачів на вибори президента України за лінією ОБСЄ.

Про це інформує «Deutsche Welle».

Міністр закордонних справ України Павло Клімкін повідомив, що його відомство не прийматиме заявки від російських спостерігачів на вибори президента України за лінією Організації з безпеки та співробітництва в Європі (ОБСЄ).

За словами Клімкіна, він вже відправив відповідного листа на адресу директорки Бюро з демократичних інститутів і прав людини (БДІПЛ) ОБСЄ Інгіборге Солрун Гісладоттір. У листі глава українського зовнішньополітичного відомства запрошує направити в Україну спостережну місію на президентські вибори, призначені на 31 березня 2019 року.

“МЗС України не прийматиме заявки про реєстрацію російських спостерігачів. Вважаю це необхідним, коли йдеться про спостерігачів від країни-агресора та окупанта. До речі, таких прецедентів чимало в практиці ОБСЄ”, – зазначив Клімкін.

Крім того, урядовець пояснив, що закриті раніше виборчі дільниці у РФ не відкриватимуть, оскільки там неможливе “демократичне волевиявлення”, а також є ризик для українських виборців.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: