19:40, 12 Жовтня 2021

Спортивні ставки в Україні: з чого почати*

Ставки на спорт онлайн стали одним з улюблених хобі українців. Ми вболіваємо за футбол або бокс, а парі дозволять нам ще й заробити на улюбленій команді. Найпопулярніший букмекер favoritsport.com.ua запропонує легкий і вигідний старт для новачка. Якщо ви шукаєте для себе ідеальний сайт для ставок, обов’язково відвідайте цей майданчик. Тут нас чекає шикарна лінія з усіх видів спорту, розділ казино з топовими слотами, лотереї та інші азартні розваги.

Джерело: https://protocol.ua/ru/soveti_po_poisku_onlayn_bukmekera_stavki_na_sport/

З чого почати

Перший крок завжди починається з пошуку хорошого букмекерського сайту. Під терміном «хороший» мається на увазі, що сайт запропонує велику кількість ринків і більш вигідні коефіцієнти в порівнянні з конкурентами.

Другий важливий момент для новачка – вибрати один або максимум два види спорту, на які він буде робити ставки. У цій справі краще не розпорошуватися, тому що дуже важко стежити відразу за декількома дисциплінами. Вибирайте улюблену лігу або команду, і повністю присвятіть їй свою увагу.

Ось ще кілька ключових моментів:

– вивчайте максимум інформації про ваш вид спорту, новини команди, їхні минулі успіхи і поразки, статистику команди і суперника;

– освойте теорію ставок на спорт, в тому числі різні стратегії, поради досвідчених беттерів;

– краще комбінувати кілька стратегій на різні ставки і при різних умовах;

– спробуйте лайв-ставки – вони мають більше можливостей для виграшу, тому що в живій грі букмекер просто не встигає вчасно поміняти коефіцієнти в потрібне русло.

Головна порада для гравця: не піддавайтеся емоціям, завжди ухвалюйте рішення з точки зору логіки. Досвідчені профі не радять взагалі робити ставки на матчі, в яких грає ваша улюблена команда, тому що в цьому випадку важко відмовитися від симпатій.

Ставки онлайн або офлайн: що краще

В Україні дозволяють приймати ставки і через інтернет, і в реальних пунктах. Бренд favoritsport.com.ua працює з обома варіантами: при бажанні ви можете відвідати офіс в вашому місті і оформити справжній паперовий купон. Але в режимі онлайн це буде набагато швидше і простіше.

Цікаві варіанти ставок

Давно вже минули ті часи, коли можна було робити ставки тільки на те, яка команда переможе. Причому, не тільки на спорт. Бренд пропонує вгадати, хто буде наступним гостем на інтерв’ю у Гордона, коли люди полетять на Марс або, як зміниться погода в найближчі дні.

Футбол займає перше місце за ставками. І тут букмекер запропонує тотали і фори по голам, ставку на автора гола, ставки на точний рахунок на кожні 15 хвилин, ставки на пенальті і багато іншого. А новачки отримають підказку від футбольного експерта Віктора Вацко за акцією «Ставки дня». Перед важливими чемпіонатами букмекер робить вигідні пропозиції — підвищені ставки на експрес, ставки з нульовою маржею і багато чого цікавого. Тут ставки ніколи не бувають нудними.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: