10:22, 05 Серпня 2022

Спортивне харчування «NOW Foods» — потужна підтримка організму*

Американський виробник «NOW Foods» є одним з найстаріших на ринку харчових добавок. Бренд, що працює з 1968 року, щороку отримує нові звання за високу якість продукції. Щоби гарантувати виключну якість та безпеку добавок, кожен компонент ретельно перевіряється на відповідність стандартам GMP.

Добавки NOW Foods і їх основні переваги:

– використання на виробництві тільки натуральних та безпечних компонентів;

– збалансований склад;

– контроль кожного етапу виробництва;

– капсули мають натуральну, герметичну оболонку;

– для виробництва не використовуються ГМО.

До цього варто додати, що ціна добавок доступна більшості покупців.

Популярні групи добавок виробництва «NOW Foods»:

– спортивне харчування;

– вітамінні комплекси для чоловічого та жіночого здоров’я;

– поліпшення стану суглобів та зв’язок;

– мозкова активність, покращення роботи нервової системи;

– жирні кислоти.

Поліпшення здоров’я чоловіків та жінок

Однією з найпопулярніших добавок для підтримки здоров’я чоловіків є трібулус. Це рослинний екстракт, що тисячоліттями використовувався для стимуляції статевого потягу, покращення імпотенції. Трібулус підтримує анаболічні процеси, підвищує рівень тестостерону, покращує синтез чоловічих статевих гормонів.

Вітамінні комплекси для жінок покращують синтез колагену, інсуліну, гормонів кори надниркових залоз. До вітамінних комплексів часто входить екстракт батату, котрий допомагає боротися з болями, пов’язаний з жіночими недугами.

Важливою добавкою для жінок, котрі планують зачаття, або виношують дитину, є фолієва кислота. Ця добавка забезпечує умови для закладання нервової трубки плоду, підтримує нормальні процеси метаболізму, сприяє зростанню клітин, знижує втому.

Важлива добавка для 5-HTP, котра містить екстракт грифонії простолистної. Вона полегшує симптоми при ПМС, має легкий антидепресивний ефект, прискорює засинання та поліпшує сон. Також ця добавка зменшує перепади настрою, полегшує процес зниження ваги.

Спортивне харчування — результативні тренування

Однією з найважливіших добавок є жироспалювачі — компанія «NOW Foods» виробляє дуже ефективну добавку з екстрактом гарцинії. Така добавка покращує перероблювання глюкози, зменшує вісцеральний жир, посилює процеси схуднення, знижує апетит.

Також в асортименті компанії багато добавок, що містять амінокислоти, які є популярними серед спортсменів, які можна знайти на сайті інтернет-магазина МонстерЛаб. Амінокислоти виконують безліч функцій в організмі, зокрема Л-аргінін необхідний для вироблення оксиду азоту. Ця речовина потрібна для вироблення синтезу росту, розширення судин, прискорення процесу відновлення після тренування, синтезу білка.

Поліпшення когнітивних функцій та якості сну

Популярною добавкою є мелатонін — цей гормон допомагає налагодити сон, покращити стан при невеликій кількості годин сну.

Л-теанін — амінокислота, котра поліпшує когнітивні функції, має седативний ефект, дає відчуття розслаблення. При цьому, ви не відчуватимете запаморочення чи сонливості.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: