21:27, 04 листопада 2019

Спортивна школа на Волині відсвяткувала ювілей

2 листопада Іваничівська ДЮСШ відсвяткувала 50-річний ювілей.

Про це повідомляє відділ питань фізичної культури та спорту Волинської облдержадміністрації.

У рамках святкувань провели Всеукраїнський турнір з вільної боротьби на честь титулованих місцевих борчинь та заслуженого тренера України Івана Палія. У першості взяли участь 156 спортсменів із Волині, Рівненщини та Львівщини.

Вже традиційно, урочистості відбулися у стінах місцевої «Просвіти», де власне і зібралися колектив ДЮСШ, спортсмени, батьки та гості. З нагоди ювілею вручили подяки найкращим спортсменам ДЮСШ: Катерині Жидачевській, Анастасії Алпєєвій, Діані Лаць, Ользі Масловській, Анастасії та Ірині Остапчук, Оксані Гергель, Лукінській Вікторії, Тетяні Джерш та Оксані Ващук.

Не залишилися по за увагою і здобутки колективу. Керівник відділу спорту ОДА Ігор Дмитришин, вручив подяку голови ОДА колективу школи та безпосередньо грамоту відділу − Івану Палію.

Були серед почесних гостей і представник НОК у Волині Олег Дикий, в.о. начальника відділу освіти та молоді Жанна Кеба, голова Іваничівської районної ради Андрій Бадзюнь та заступник селищного голови із гуманітарних питань Віктор Березюк.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: