22:00, 09 Жовтня 2021

Спортсмени з Рованців стали чемпіонами Європи з карате

Боратинська громада вкотре підтвердила статус «найспортивнішої», адже наші мешканці продовжують здобувати перемоги не лише в Україні, а й на міжнародній арені. Сім’я з Рованців – Олександра та Олександр Панасюки стали чемпіонами Європи з карате.

Про це повідомляють на веб-сайті Боратинської громади.

2-3 жовтня в місті Белград (Сербія) відбувся Чемпіонат Європи з карате. До складу збірної команди України увійшли спортсмени Волинської та Львівської областей, в тому числі і представники Боратинської громади – сім’я Панасюків. Тато, пан Олександр, який виступав у віковій категорії 35 років і старші, завоював «золото» в поєдинках та «срібло» в розділі «ката». Не менш результативним виявився і виступ Олександри – юна спортсменка виборола друге місце у поєдинках та стала третьою у розділі «ката». Таким чином сім’я Панасюків блискуче виступила на змаганнях, зібравши на двох повний комплект медалей.

Варто зауважити, що це не перший виступ спортсменів на Чемпіонаті такого рівня. Олександр Панасюк – професійний спортсмен, майстер спорту України з карате, доцент кафедри фізичної культури, спорту та здоров’я Луцького НТУ. За 20-річну спортивну кар’єру його «скарбничка» налічує десятки виступів та перемог. Не дивлячись на свій юний вік (10 років), Олександра також має вражаючий послужний список і вже вдруге стала чемпіонкою Європи з карате.

Олександр та Олександра діляться секретами успіху та розповідають, як стали «спортивною сім’єю»:

«Те, що донька почала займатися карате сталося випадково, але, мабуть, закономірно. Спочатку Саша приходила до мене на тренування, спостерігала, а потім сама захотіла спробувати, – пригадує чоловік. – З гордістю можу сказати, що Олександра – дуже талановита та здібна дівчинка, дуже швидко схоплює, тому працювати з нею дуже легко. І те, що ми не лише тренер-спортсмен, а ще й тато-донька навпаки підсилює».

«Мені подобається карате, хоча бойові мистецтва вважають більше чоловічими видами спорту, – каже Олександра. – Люблю виступати на змаганнях і, звісно ж ,перемагати. Думаю, що в майбутньому стану як тато – професійною спортсменкою і тренеркою».

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: