00:31, 09 Березня 2019

Спогади волинян про загиблого журналіста Юрія Яцюка

Волиняни пишуть у соцмережах спогади про відомого спортивного журналіста Юрія Яцюка, який загинув трагічно ввечері 8 березня, повертаючись із похорону колеги. 

Нещастя трапилося у селі Струмівка, що поблизу Луцька. Юрій загинув на місці, ще одну постраждалу доставили до лікарні.

Волиняни висловлюють співчуття рідним та згадують життєрадісного журналіста, якого ніколи не бачили сумним.

Прес-секретар ПАТ “Волиньгаз” Оксана Швець

“Не можу повірити. Шкода, що так рано, Юрій Антонович… Та ще в такий день! Завжди веселий, галантний і “всюдисущий ” у спорті Юра. “Спорт для всіх ” Юрія Яцюка… Уже на футболі два друга в секторі журналістів не побачимо… Пішов Флішаровський, а за ним — ти. Світла пам’ять…. Співчуття мамі, яка понад усе любить єдиного сина…”

Журналітска Світлана Мех

“12 квітня Юра Яцюк відзначив би 58 день народження… Шок… Царство Небесне. Співчуття рідним”.

Директор “Passage Interdit” Юлія Євпак

“Відмовляюсь вірити… не буде більше події, де Ви б підійшли і поцілували мені руку, бо привіт — це якось без натхнення та поваги до гарної жінки… Ви так це доносили, що я забувала, що феміністка… і не буде тисячі влучних компліментів… і не буде розмови про сенси та натхнення… і я невимовно шкодую, що не підійшла привітатися (аби не порушувати Ваші діалоги з футболістами)… Спочивайте з миром”.

Нардеп Ірина Констанкевич

“Ошелешили страшною новиною. Загинув Юра Юрка Яцюк. Відомий журналіст, гарний товариш. Це жахливо. Ще в середу ми разом святкували ювілей школи. Він жив цим святом, робив фільм, писав сюжети, збирав народ. І виявилося , що це його лебедина пісня. Одержимий добром чоловік! На жаль, був….а в пам`яті нашій є і буде…. Світла пам’ять”.

Політолог Валентин Малиновський

“Страшна звістка вразила всіх, хто знав Юрія. Познайомився з ним у середині 80-х. Згодом постійно перетиналися на Волинському ТБ і на “Авангарді” під час матчів “Волині”. Останній раз бачилися на “Аверсі”, де він вів спортивну програму. Важко повірити, що вже ніколи не побачимо його усміхненого обличчя…”.

Ректор Луцького ЛНТУ Петро Савчук 

“Шок! Більше з нами немає чудової світлої людини, прекрасного спортивного журналіста, випускника Луцького НТУ. Спочивай, Юра, з Богом”.

Спортсмен Вадим Коцага

“Талановитий журналіст…. Цікаві сюжети про спорт…. На жаль, тепер в минулому…. Юрка Яцюк — спочивай з миром”.

Довідково: 

Юрій Яцюк — заслужений журналіст України, автор спортивних сюжетів та телепрограм. Багато років пропрацював у Волинській обласній державній телерадіокомпанії, згодом перейшов працювати на телеканал “Аверс”.

Народився 12 квітня 1961 року. Саме цього дня Юрій Гагарін здійснив політ у Космос, отож батьки назвали його на честь першого космонавта.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: