15:34, 27 листопада 2020

Співи, обійми та уроки Соломона: якою була перша сесія Луцької міськради

Обійми, молитви, співи та промови духовенства: перше засідання сесії новообраної міської ради зробили урочистим.

Відбувалося засідання 27 листопада у зв’язку з карантинними обмеженнями не у залі засідань міськради, а в Палаці культури міста Луцька.

Цього дня вирішили провести лише урочисту частину – вручення посвідчень депутатів міськради, а вирішення робочих питань відклали на наступне засідання, дата якого наразі невідома. У Палац культури прибули, окрім новообраних депутатів, очільники департаментів та управлінь Луцькради, нардепи, чинний голова Волиньради Григорій Недопад та голова облради попереднього скликання Ірина Вахович, а також представники різних релігійних конфесій міста.

Перед офіційною частиною прочитали спільну молитву, після чого представники духовенства зверталися до новообраних депутатів та мера. Їм бажали Божого благословення та розуміння того, що потрібно виправдовувати надії, працювати для себе та своїх ближніх.

Митрополит Луцький та Волинський Михаїл зауважив, що цій каденції випала місія готувати місто до 600-річчя з часу З’їзду європейських монархів.

«Перша столиця Євросоюзу – місто Луцьк, чекає від вас плідної роботи, тому на вас сьогодні лягає велика відповідальність і надії громади на те, що місто стане не просто ошатним а зміниться стереотип мислення і ставлення до міста», – наголосив він, зазначивши, що місто повинно територіально розширитися у радіусі 25 кілометрів, поблагословивши нову міську владу переглянути кордони міста в інтересах громади.

Голова Волинського обласного об’єднання церков євангельських християн-баптистів єпископ Ярослав Троць нагадав біблійну історію про царя Соломона, який не просив у Господа багатства чи слави, а мудрості, тому отримав і мудрість, і багатство, і славу. Він побажав депутатам, аби вони просили у Бога мудрості і Господь благословив би їх.

Після спільного виконання духовного гімну України «Боже великий, єдиний, нам Україну храни» голова Луцької міської ТВК Марія Парфенюк відкрила першу сесію міськради восьмого скликання та вручила обранцям громади посвідчення та нагрудні значки депутатів.

Посвідчення Луцького міського голови та нагрудний знак отримав Ігор Поліщук. У своєму першому виступі перед депутатами він побажав їм мудрості та виваженості в ухваленні правильних рішень для громади міста, сміливості для ухвалення непростих рішень, які потрібні громаді. Грамоту міського голови та квіти він вручив попередньому виконувачу повноважень міського голови, заступнику голови Волиньради Григорію Пустовіту.

Після завершення урочистостей депутати позували для спільного фото на сцені палацу культури.

Під час першого брифінгу Ігор Поліщук повідомив, що кандидатури майбутніх заступників міського голови розглядатимуть депутатські комісії, які утворять під час наступного засідання сесії.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: