11:12, 27 Лютого 2021

Співробітники кіберполіції розповіли луцьким школярам, як не стати жертвою інтернет-злочинців

Проводячи багато часу у соціальних мережах, діти щодня наражають себе на небезпеки. Кібербулінг, тролінг, секстинг, грумінг та банальні шахрайства онлайн – зловмисники нині діють різними способами, тому важливо уберегти дітей від ризиків у інтернет-просторі та підвищити рівень їх обізнаності у сфері інформаційної безпеки.

З цією метою співробітники відділу протидії кіберзлочинності у Волинській області Департаменту кіберполіції Національної поліції України зустрілися із учнями «Загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 24 – технологічного ліцею» міста Луцька.

Поліцейські провели для школярів інформаційну лекцію та надали практичні рекомендації, як вберегти свою персональну інформацію та не стати жертвою злочину. Розповіли, як уникати проявів цькування та приниження в мережі, а особливу увагу приділили культурі спілкування з незнайомими користувачами.

Підсумовуючи, правоохоронці закликали дітей, в разі будь-яких подібних дій щодо них, не боятися захищати свої права та звертатися на лінію 102.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: