09:10, 14 листопада 2018

Співробітники поліції Волині отримали житло

Учора, 13 листопада, за дорученням міністра внутрішніх справ Арсена Авакова та голови Національної поліції України Сергія Князєва начальник головного управління Національної поліції у Волинській області Петро Шпига вручив співробітникам поліції ключі від двох квартир. Помешкання в новозбудованій багатоповерхівці на вул. Набережній у Луцьку придбали за кошти, виділені Нацполіції з державного бюджету України.

Про це повідомляє прес-служба поліції Волині.

Відповідно до рішення житлово-побутової комісії ГУНП в області, двокімнатну службову квартиру отримав помічник начальника управління кадрового забезпечення поліції Волині Володимир Качур. Поліцейський працює в органах внутрішніх справ понад 20 років. Однокімнатну квартиру отримав головний спеціаліст з державного нагляду за охороною праці Олександр Романчук. Він працює в органах внутрішніх справ з 1983 року. На квартирній черзі перебував з 1993 року.

В урочистості взяли участь начальник управління кадрового забезпечення поліції Волині Павло Мартинюк, начальник відділу логістики та матеріально-технічного забезпечення Юрій Березинський, голова обласної профспілкової організації атестованих працівників органів внутрішніх справ України Володимир Буравський, а також родини правоохоронців.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: