09:16, 12 Липня 2019

Співробітники податкової міліції Волині повернулися додому після успішної служби в ООС

Після успішного завершення служби в зоні ООС повернулися співробітники податкової міліції Волині для продовження виконання професійних обов’язків на посадах ГУ ДФС у Волинській області.

Про це повідомили у секторі комунікацій ГУ ДФС у Волинській області.

Таким чином, від загального складу підрозділів податкової міліції в області вже понад 60 відсотків особового складу гідно та з честю виконали свій військовий обов’язок у зоні розмежування на сході країни.

У колі колег з успішним завершенням служби в зоні ООС новоприбулих привітали керівники податкової міліції ГУ ДФС у Волинській області.

«Оцінка  професіоналізму наших співробітників під час несення служби у зоні ООС завжди найвища, а відгуки всіх, хто відстоює інтереси держави на сході, лише позитивні. Завдання, що стоять перед підрозділами податкової міліції в зоні розмежування під силу фізично підготовленим професіоналам своєї справи. Тож, вітаю кожного, хто самовіддано у найскладніших умовах протидіяв економічній злочинності», — звернувся до колективу співробітників податкової міліції Олег Гирикович.

Як керівники, які теж успішно пройшли службу у складі спецпідрозділу оперативного забезпечення зони проведення антитерористичної операції та операції Об’єднаних сил, своїм колегам Олег Гирикович та Ярослав Павлючик побажали якнайшвидшої адаптації до мирних умов та нових професійних здобутків в майбутньому.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: