09:12, 02 Січня 2019

Співачка Alyosha скасувала свій виступ у Луцьку

Відома співачка Alyosha мала виступити на фестивалі «Новорічна містерія у Луцькому замку».

Про це Альоша повідомила у своєму “Instagram”.

“Шановні мешканці Луцька та прихильники моєї творчості, що збирались учора, 1 січня 2019 року, відвідати концерт «Новорічна містерія у Луцькому замку». З вини замовника та організаторів, які не виконали умови договору про співпрацю та не дотримались взятих на себе зобов‘язань, пов‘язаних із фінансовими витратами на організацію виступу Alyosha, ми змушені повідомити про відмову з нашого боку брати участь у цьому сумнівному заході.

Вибачаємося за несправдані очікування наших прихильників та людей, що збиралися відвідати цей захід, купивши квиток на нього. Зі свого боку команда Alyosha виконала всі взяті на себе зобов’язання, в тому числі розміщення анонсів заходу на своїх сторінках у соцмережах та відмову від інших пропозицій виступів на цю дату, через що ми понесли фінансові втрати.

Надалі від себе змушені будемо розповсюдити негативну інформацію про замовника і організаторів цього заходу серед інших українських артистів для подальшого запобігання проблем із виступами у Луцьку колег по сцені.

Ще раз вибачаємось перед прихильниками Луцька, та обіцяємо повернутись у це чарівне місто навесні 2019 року із сольним концертом в рамках нашого українського туру «Поруч». Слідкуйте за анонсами”, – йдеться у дописі.

View this post on Instagram

Шановні мешканці Луцька та прихильники моєї творчості, що збирались сьогодні, 1 січня 2019 року, відвідати концерт «Новорічна містерія» у Луцькому замку. З вини замовника та організаторів, які не виконали умови договору про співпрацю та не дотримались взятих на себе зобов‘язань, пов‘язаних із фінансовими витратами на організацію виступу Alyosha, ми змушені повідомити про відмову з нашого боку брати участь у даному сумнівному заході. ⠀⠀ Вибачаємося за несправдані очікування наших прихильників та людей, що збиралися відвідати даний захід, купивши квиток на нього. Зі свого боку команда Alyosha виконала всі взяті на себе зобов‘язання, в тому числі розміщення анонсів заходу на своїх сторінках у соцмережах та відмову від інших пропозицій виступів на цю дату, через що ми понесли фінансові втрати. ⠀⠀ Надалі від себе змушені будемо розповсюдити негативну інформацію про замовника і організаторів даного заходу серед інших українських артистів для подальшого запобігання проблем із виступами у Луцьку колег по сцені. ⠀⠀ Ще раз вибачаємось перед прихильниками Луцька, та обіцяємо повернутись у це чарівне місто навесні 2019 року із сольним концертом в рамках нашого українського туру «Поруч». Слідкуйте за анонсами. ⠀⠀ #alyoshasinger

A post shared by ALYOSHA (@alyoshasinger) on

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: