21:17, 25 листопада 2021

Спілка дитячих об’єднань Володимира-Волинського відзначила 31-шу річницю

З нагоди відзначення 31-ї річниці від дня створення в місті спілки дитячих об’єднань у Володимир-Волинській міській раді відбулася зустріч міського голови Ігоря Пальонки з лідерами учнівського самоврядування шкіл громади та вчителями-організаторами.

Про це повідомляють на веб-сайті Володимир-Волинської міськради.

Методист по роботі з дитячими організаціями Центру позашкільної освіти Світлана Лиско розповіла, що Спілка дитячих об’єднань громади нині нараховує 8 шкільних учнівських об’єднань, адже рік тому, до спілки доєднались суходільська та ласківська школи. Світлана Лиско відмітила, що учнівське самоврядування у громаді досить результативне та дієве, а його очільники є рушійною силою втілення багатьох ідей та проектів.

Міський голова Ігор Пальонка привітав лідерів місцевого самоврядування та їхніх вчителів зі святом та побажав лишатись таким же активними та креативними.

«Нам дуже важлива ваша думка і ваше бачення розвитку громади, адже саме ви є  тим стимулом, заради якого ми стараємось втілити у життя якомога більше хороших ініціатив. Тому готовий періодично зустрічатись з молоддю, аби почути ваші ідеї та пропозиції», – зазначив міський голова.

Під час зустрічі, в якій узяли участь представники усіх загальноосвітніх навчальних закладів громади, шкільні президенти та голови учнівських рад розповідали про роботу, яка виконується в рамках учнівського самоврядування їхніх шкіл, а також озвучували свої ідеї, пропозиції та ставили запитання міському голові щодо тих чи інших проблемних питань, які хвилюють молодь. Запитували, зокрема, щодо створення у місті скейт-парку, облаштування спортивного поля біля ЗОШ № 5 та відкриття центру для молодіжного дозвілля.

Після спілкування, яке було сповнене цікавими питаннями та пропозиціями, Ігор Пальонка вручив лідерам учнівського самоврядування подяки та подарунки.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: