09:13, 19 листопада 2019

Спіймали волинянина, який незаконно вирубував ліси

На Волині за незаконну вирубку лісів затримали чоловіка, якого неодноразово піймали на подібних злочинах.

Про це повідомляють на сайті Волинського ОУЛМГ.

Ввечері 17 листопада у Торчинському лісництві ДП «Ківерцівське ЛГ» виявили самовільну порубку деревини цінної породи. Завдяки оперативним злагодженим діям працівників державної лісової охорони та групи оперативного реагування підприємства  вдалося затримати особу. Ним виявився  житель с. Карпилівка Ківерцівського р-ну. Чоловік неодноразово потрапляв в поле зору лісівників та правоохоронців.

Він уже притягувався за подібні злочини, справи про самовільні порубки дубів з його участю передавалися у поліцію, зокрема і вчинені у лісових масивах ДП «Ківерцівське ЛГ».

“Ми неодноразово повідомляли про те, що на території Ківерцівського р-ну (лісові масиви ДП «Ківерцівське ЛГ» та ДП «Цуманське ЛГ») діють злочинні групи, які займаються самовільною порубкою деревини цінної породи. Багатьох її учасників притягували до відповідальності. Деякі справи ще досі перебувають на вирішенні у судах. Проте враховуючи м’якість покарань, ці особи продовжують займатися незаконним промислом” – говорять лісівники.

Через це у лісових масивах Ківерцівського р-ну постійно ведеться посилене патрулювання.

У Волинському ОУЛМГ звертаються до громадян, якщо вони стали свідками незаконної діяльність «чорних» лісорубів чи виявили факти самовільної порубки, телефонувати за цілодобовим номером (0332) 72 00 54.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: