09:13, 02 Вересня 2022

Спалювали відходи: у серпні 16 волинян оштрафували за екопорушення

Інспектори з ОНПС у Волинській області регулярно проводять рейди з виявлення паліїв сухої рослинності та відходів.

Про це у «Фейсбук» повідомляє державна екологічна інспекція у Волинській області.

У серпні екоінспектори склали 16 протоколів за ст.82 КУпАП. Зокрема, вісім порушників виявили у Володимирському районі, чотири у Луцькому районі, по два порушники у Камінь-Каширському та Ковельських районах.

Державна екологічна інспекція у Волинській області звертається до всіх громадян області із закликом бути свідомими та не порушувати природоохоронного законодавства.

За спалювання сухої рослинності та відходів, в тому числі і побутового сміття передбачена відповідальність за такими статтями:

стаття 82 КУпАП порушення вимог щодо поводження з відходами під час їх збирання, перевезення, зберігання, оброблення, утилізації, знешкодження, видалення або захоронення тягне за собою накладення штрафу на громадян від двадцяти до вісімдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і на посадових осіб, громадян – суб’єктів підприємницької діяльності – від п’ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

стаття 77-1. КУпАП Самовільне випалювання рослинності або її залишків тягнуть за собою накладення штрафу на громадян від ста вісімдесяти до трьохсот шістдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і на посадових осіб – від дев’ятисот до однієї тисячі двохсот шістдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Ті самі дії, вчинені в межах територій та об’єктів природно-заповідного фонду, тягнуть за собою накладення штрафу на громадян від трьохсот шістдесяти до семисот двадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і на посадових осіб – від однієї тисячі двохсот шістдесяти до однієї тисячі восьмисот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: