09:38, 09 Січня 2020

«Сонячні діти» завітали до волинських лісівників з колядками

8 січня до Волинського ОУЛМГ завітали “сонячні дітки”. Прийшли із зорею, заспівали колядок, продекламували вірші, побажали лісівникам Волині міцного здоров’я, довголіття, миру і добра.

Про це інформує Волинське ОУЛМГ.

“Для наших діток вже стало доброю традицією на Різдво йти з колядками та віншуваннями до лісівників Волині, – зазначає голова ГО «Батьки дітей з синдромом Дауна» Олена Мельник. – Заздалегідь готувалися, вивчали і розспівували колядки, завчали напам’ять вірші. Нашим діткам, втім, дуже важлива увага та прихильне ставлення, що дуже добре виходить у наших лісівників. І за це ми особливо вдячні”.

Разом із дітьми прийшли і їхні батьки. Вони зазначають, що це дуже позитивно впливає на юних колядників. Зимових походів Луцьком під Різвяною зорею діти чекають увесь рік. Минулого року колядки та віншування у їхньому виконанні прозвучали у двох десятках установ. До Волинського ОУЛМГ сонячні колядники приходять уже втретє.

«Для наших дітей це чергова можливість зустрітися разом і поспілкуватися, – каже батько одного із двох десятків колядників. – Спершу проходили репетиції, кожен учасник гурту входив у роль, вивчав свої вірші, разом вчилися співу. Цього року, для прикладу, діти співають колядки «Старий рік минає» та «Пане господарю».

Це піднімає їхній дух, підбадьорює і батьків. Особливо ж стимулює дорослих, перед якими виступають “сонячні дітки”, навчає радіти життю.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: