18:23, 04 Серпня 2021

Сміттєзвалища, ремонт шкіл та святкування: у Ковельській громаді радилися зі старостами сіл

Низку робочих та проблемних питань, які виникають у сільській місцевості, обговорили зі старостами на нараді, яку провів міський голова Ігор Чайка за участю секретаря міської ради Оксани Багнової, першого заступника Тараса Яковлева,  заступників Наталії Маленицької, Віктора Жигаревича, керуючого справами Івана Чуліпи.

Про це повідомляють на веб-сайті Ковельської міськради.

Чимало уваги приділили темі благоустрою. Зокрема, проаналізували ситуацію із укладанням договорів з мешканцями сіл на вивезення сміття. Зупинились на моментах щодо ліквідації несанкціонованих сміттєзвалищ, вивезення сміття з кладовищ, роботі з населенням стосовно погашення заборгованості, заборони спалювання відходів у парниках.

Наголосили на необхідності активізації роботи з укладання договорів з мешканцями сіл на вивезення сміття та освоєнні коштів на ремонти освітніх закладів.

З питань щодо порядку опрацювання заяв громадян про реєстрацію/ зняття з реєстрації місця проживання, видачу довідок старост проконсультувала завідувач сектору ведення реєстру територіальної громади відділу обліку, розподілу та приватизації житла Тетяна Кончаківська.

Йшлося і про відзначення 8 серпня Дня села у Зеленій, Доротищі та Тойкуті.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: