18:24, 24 Січня 2024

Служба зайнятості та володимирське ТМО підписали меморандум про співпрацю

23 січня відбулась робоча зустріч керівництва Володимир-Волинської філії Волинського ОЦЗ із генеральним директором КП «Володимирське територіальне медичне об’єднання» Тетяною Ващук.

Про це йдеться на сайті міста Володимира.

Під час зустрічі директор Наталія Уколова розповіла про програми сприяння зайнятості населення, зокрема, такі як навчання, ваучери та грантова підтримка розвитку бізнесу. Цими програмами можуть скористатись ветерани та військовослужбовці, які проходять курс відновлення у відділенні фізичної реабілітації.

У ході розмови підписали меморандум про співпрацю, який передбачає проведення інформаційно-консультаційних заходів із ветеранами та військовослужбовцями з вищезазначених питань та узгодили план проведення таких зустрічей.

Користуючись нагодою, заступник директора Надія Веремчук розповіла про можливість навчання медичних працівників за ваучерами у Тернопільському національному медичному університеті імені І. Я. Горбачевського  згідно з навчальними програмами: «Організація охорони здоров’я», «Функціональна діагностика», а також за спеціалізацією «Фізична та психологічна реабілітація». За словами Тетяни Петрівни, зараз катастрофічно бракує фахівців з фізичної реабілітації, тому цей напрямок та можливість отримання зазначеної спеціалізації є досить актуальним.

На завершення зустрічі керівництво Володимир-Волинської філії Волинського ОЦЗ мало нагоду побувати у самому відділенні фізичної реабілітації та познайомитись із лікарями-реабілітологами.

“Сподіваємось, що така співпраця буде плідною і корисною в першу чергу самим ветеранам та військовослужбовцям”, – йдеться у повідомленні.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: