15:16, 20 Серпня 2021

Скільки коштує ремонт в квартирі

Купуючи квартиру в новобудові чи у стані «під ремонт» – більшість покупців відразу задають найбільш складне, неоднозначне і болюче запитання стосовно його вартості. Питання апріорі нелегке і багатогранне, але потрібно пам’ятати – на кожен бюджет є свій ремонт. Як не існує двох однакових ремонтів, так і ціна у кожного проекту своя.

З чого базово складається вартість проекту допоможе з’ясувати менеджер з продажу житлової нерухомості компанії “Атланта Нерухомість” Дмитро Хоміч.

П’ять основних складових вартості ремонту:

Дизайнерський проект – ще до початку ремонтних робіт Ви будете бачити фінальну картинку ремонту.

Ремонтно-оздоблювальні роботи – це робота сантехніків, електриків, плиточників, штукатурів та інших фахівців.

Будівельні матеріали – будівельні суміші, штукатурка, шпаклівка, клей, електричні кабелі, труби, сантехнічна арматура і т.д. Одним словом – це ті матеріали, яких після завершення ремонту буде не видно.

Оздоблювальні матеріали – шпалери, плитка, ламінат, паркет, прилади освітлення, розетки, сантехніка і т.д.

Вартість накладних витрат – це витрати на логістику (доставку, розвантаження матеріалів), на вивезення будівельного сміття.

У кожному окремому випадку, незалежно від типу ремонту (косметичний чи капітальний), на загальну вартість ремонту будуть впливати такі чинники:

– початковий стан квартири;

– обсяг проведення робіт і кількість необхідних видів робіт;

– складність робіт;

– планування приміщення;

– використання в роботі різних за властивостями будівельних матеріалів;

– різних за характеристиками оздоблювальних матеріалів;

– термін здачі проекту;

– розташування об’єкту.

Невеликий приклад

У старих будинках ремонт буде коштувати дорожче приблизно на 10 %, ніж аналогічний проект в новобудові – через велику кількість демонтажних робіт. Якщо в будинку є дерев’яні перекриття, то вартість ремонту буде на 20 % вище, по відношенню до нових будинків.

Стан будинку також впливає і на вартість чорнових матеріалів. Так, якщо для новобудови чорнові матеріали становлять близько половини вартості робіт, то для квартири в старому будинку ця сума може додатково вирости в півтора рази.

“Шукаєте оптимальний варіант для інвестиції в нерухомість або бажаєте придбати власне нове житло  – телефонуйте, фахівці компанії «Атланта Нерухомість» підберуть для Вас найкращі пропозиції”, — зазначає експерт.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: