11:57, 07 листопада 2018

Скільки сільськогосподарської продукції Волиняни здають на переробку

На підприємства області, що займалися закупівлею та переробкою сільськогосподарських тварин, у січні–вересні 2018 року від усіх категорій товаровиробників надійшло 68,2 тисячі тонн худоби та птиці в живій масі, враховуючи власно вирощених сільськогосподарських тварин, давальницьку сировину та закуплену за межами області.

Про це повідомляє Головне управління статистики у Волинській області.

Загальний обсяг надходжень нижчий, ніж у січні–вересні 2017 року, на 15,0 %. Переробні підприємства почали використовувати переважно власно вирощену сировину, тоді як обсяги закупівель, які становили 5,3 тис. т, знизились на 1,2 %. Купують сільськогосподарських тварин, головним чином, у підприємствах, частка населення не перевищувала 0,6 %. За видами закуплених тварин 73,8 % становили свині, 14,0 % – велика рогата худоба.

На молокопереробні підприємства надійшло 52,6 тис. т молока, що на 6,5 % більше відповідного періоду минулого року. Тут ситуація протилежна, оскільки основна частина молока заготовлялась в господарствах населення.

Середня ціна закупівлі (з урахуванням надбавок (знижок) за якість продукції, але без накладних витрат, дотацій, податку на додану вартість) великої рогатої худоби від усіх категорій господарств становила 28887,7 грн за т (що на 14,7 % більше, ніж минулого року), свиней – 38447,4 грн за т (на 21,3 % більше).

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: