13:57, 22 Грудня 2018

Скільки луцькі муніципали витратили у 2018 році на одяг із бюджету міста

Футболки, термобілизна, термоноски, взуття на різні сезони, верхній одяг, спідниці та штани, ремені, галстуки – все це закуповував департамент муніципальної варти протягом січня – листопада 2018 року.

Інтернет-видання «Волинь Online» підрахувало скільки витратили муніципали собі на одяг за цей час, проаналізувавши транзакції департаменту муніципальної варти Луцькради за допомогою пошуково-аналітичної системи «007». У штаті департаменті 50 осіб. Назви товарів ми подаємо відповідно до правопису у документації закупівель.

Березень

Департамент витратив 2,112 тисячі гривень на формений одяг (пальто формене демисезонне, нашивки, галстук, капелюх). Договір був укладений 13 березня, а дата трансакції – 1 березня, отож, кошти сплатили ще до укладення договору у цьому випадку. Придбали одяг у підприємця Наталії Мельникової.

Квітень

4,409 тисячі гривень витратили муніципали знову на формений одяг (пальто формене демисезонне, нашивки, галстук, капелюх). Придбали знову у Наталії Мельникової. Купили також спідниці формені; накладна. На це із бюджету пішло 1,598 тисячі гривень. Купували у підприємця В. Киричука.

Обновили муніципали і своє взуття. Департамент закупив туфлі формені жіночі та взуття формене демисезонне. Виклали за це 8,84 тисячі гривень. Придбали у Людмили Жонси.

Згодом купили ще трохи форменного одягу, а саме галстук на суму 165 гривень. Продавець знову – Наталія Мельникова.

А потім у Людмили Жонси департамент купив ще туфлі формені жіночі (лодочки) на суму 4,95 тисячі гривень.

Травень

Муніципалам придбали і бейсболки. Витратили 7 тисяч гривень. Купували у туристично-комерційного ТзОВ «Схід», яке зареєстроване у Сумах.

Наступного дня департамент витратив 27,45 тисячі гривень на сумки «Defender Shiny» чорного кольору (для інспектора). Придбали у Оксани Філюк.

Також департаменту знадобилися ще туфлі форменні жіночі (лодочки) та туфлі форменні парадні. За них заплатили для Людмили Жонси 14,125 тисячі гривень.

Тоді ж придбали ще і спідницю формену, яка вартувала 799 гривень. Купували у підприємця В. Киричука.

Згодом муніципали витратили 1,5 тисячі гривень на форменний одяг (галстук, нашивка мала, нашивка велика, капелюх). Купували у підприємця Олени Юреньової, яка як ФОП зареєстрована лише 24 квітня 2018 року.

Цього ж дня придбали ще спідницю формену. За неї сплатили 799 гривень для підприємця В. Киричука.

А також знову придбали туфлі форменні жіночі (лодочки) та туфлі форменні парадні. За них сплатили 4,145 тисячі гривень. Купували у Людмили Жонси.

Потім департамент витратив 2,045 тисячі гривень на форменний одяг (пальто форменне демисезонне, капелюх). Купували знову у Олени Юреньової.

Червень

23,75 тисячі гривень муніципали витратили ремені. Купували у Тетяни Муратової. У цього підприємця придбали також кросівки на суму 49,25 тисячі гривень.

Також закупили футбольну форму, гетри, рукавиці воротаря на суму 7,142 тисячі гривень. Купували у підприємця Володимира Захарчука.

У підприємця Ірини Козак придбали на 23,43 тисячі гривень куртки для ГШР, на 35,5 тисячі гривень – футболки чорні, на 38,25 тисячі гривень –  футболки лакосте білі парадні, на 38,25 тисячі гривень – футболки лакосте сірі парадні. Все це здійснили окремими закупками.

Серпень

1,275 тисячі гривень витратили на рукавиці воротаря «Pvgana». Купували у підприємця Віктора Лущевського. А у Ірини Козак придбали зимового взуття на суму 42,25 тисячі гривень, форменних рукавиць на 30,96 тисячі гривень, бафи двосторонні та шапки зимові на суму 26,73 тисячі гривень та берци зимові на суму 33,8 тисячі гривень. У Людмили Жонси закупили на 9,38 тисячі гривень взуття формене натуральне на низькому ходу, жіноче на щодень «Лодочка».

Жовтень

Департамент витратив 24,14 тисячі гривень, 6,035 тисячі гривень та 36,210 тисячі гривень на штани форменні (чорні) та 26,7 тисячі гривень на куртки «soft shell» (тактичні чорні). Цього ж місяця витратили ще 15,3 тисячі гривень на кофти флісові чорні, 46,125 тисячі гривень на штани змінні та 10,25 тисячі гривень на штани змінні «Ріп Стоп», а також 24 тисячі гривень на термобілизну та 22,65 тисячі гривень на термоноски. Купували все у Ірини Козак.

Листопад

Знову для Ірини Козак заплатили 48 тисяч гривень та 8 тисяч гривень за термобілизну, а також 48,785 гривень за термобілизну та термоноски. Ще 799 гривень витратили на форменну спідницю, яку придбали у В. Киричука. 2,104 тисячі гривень пішло на форменний одяг (пальто, капелюх, нашивки), який придбали у Олени Юреньової. І 25,74 тисячі гривень заплатили для Людмили Жонси за взуття формене демисезонне парадне, туфлі форменні жіночі «Лодочка» та ін.).

Усього муніципали витратили на одяг із січня по листопад 2018 року 755,668 тисячі гривень із міського бюджету.

Як пояснила нам директор департаменту Юлія Сиротинська, у штаті – 50 осіб.

«Одягу закуповувати зараз почали на 55 осіб, враховуючи плинність кадрів – багато хлопців звільняється і їдуть у Чехію та Польщу. За 6 місяців звільнилося 7 осіб. Щоб дотримуватись однострою, необхідно шукати партіями однаковими. ФОПи часто не мають таких кількостей, адже це не ростовки, а набір, до прикладу, С 20 Л 5ХЛ 3 Хххл 2 хс 4 і так далі. По перерахунку працюють одиниці. Ми стикнулись з тим що у Луцьку, наприклад, не могли знайти в кого купити парадні туфлі за адекватну ціну. Бо немає документів – лише за готівку», – розповіла Юлія Сиротинська.

Мар’яна МЕТЕЛЬСЬКА

Використання цього матеріалу без дозволу редакції інтернет-видання «Волинь Online» заборонене. Авторські права захищені українським і міжнародним законодавством. Під «використанням» мається на увазі повна або часткова републікація цього матеріалу на сторінках інших інтернет-видань (окрім соціальних мереж). Щодо використання матеріалу пишіть на редакційну електронну пошту:  volynonline.news@gmail.com

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: