11:58, 13 Червня 2019

Скільки лучани продали та купили квартир протягом останніх років

Керівник напрямку “Житлова нерухомість” компанії “Атланта Нерухомість” Роман Вольчинський розповів про кількість укладених договорів купівлі-продажу в Луцьку протягом останніх трьох років (2016-2018 років), опираючись на статистику звітів про роботу державних та приватних нотаріусів.

Про це повідомили у “Фейсбук”-групі “Атланта Нерухомість”.

Статистика річ вперта, і ті хто володіє такою інформацією, вміло аналізуючи та знаючи про реально продані об’єкти в Луцьку, може прогнозовано рекомендувати своєму клієнту, коли краще для нього продати чи купувати житло.

Отже, трішки статистики:

2018 — приватні нотаріуси Луцького міського і районного нотаріальних округів та державні нотаріуси Першої Луцької та Луцької районної державних нотаріальних контор посвідчили 2081 договір купівлі-продажу квартир та житлових будинків.

2017 — приватні нотаріуси Луцького міського і районного нотаріальних округів та державні нотаріуси Першої Луцької та Луцької районної державних нотаріальних контор посвідчи 1534 договір купівлі-продажу квартир та житлових будинків.

2016 — приватні нотаріуси Луцького міського і районного нотаріальних округів та державні нотаріуси Першої Луцької та Луцької районної державних нотаріальних контор посвідчили 1188 договір купівлі-продажу квартир та житлових будинків.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: