16:57, 27 Травня 2022

Сітки волинських браконьєрів допомагають військовим на фронті

Волинські рибоохоронці продовжують допомагати волонтерам та військовим. Одним з напрямків є передача заборонених знарядь лову волонтерським центрам для плетіння маскувальних сіток. Вже понад півтисячі вилучених на водоймах безгосподарських сіток рибпатрульні віддали волонтерам.

Про це повідомляє Волинський рибоохоронний патруль.

Наразі рибоохоронці співпрацюють з однією з луцьких бібліотек, що стала місцем плетіння камуфляжних сіток. Там збираються небайдужі громадяни та плетуть камуфляжні сітки, які згодом передають на передову солдатам.

«Волинський рибоохоронний патруль звертається до всіх рибалок, в кого є рибальські сітки, і просить передати їх для плетіння маскувальних сіток. Громадяни, які добровільно звернуться до рибоохоронців з метою здачі заборонених знарядь звільняються від адміністративної та кримінальної відповідальності, навпаки, ми будемо вдячні кожному за допомогу. Віддайте такі сітки безпосередньо волонтерам або приносьте до Управління Держрибагентства у Волинській області за адресою: м. Луцьк, вул. Товарова, 11. Кожен з нас може зробити свій внесок у перемогу», – йдеться у повідомленні.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: