11:26, 03 Квітня 2019

Син учасника АТО отримав квартиру у Луцьку

Сьогодні, 3 квітня, під час засідання виконавчого комітету прийняли рішення про надання житла дитині –сироті Олександру Циплюку. Його батько – учасник бойових дій на Сході Микола Циплюк, загинув в автомобільній аварії.

Про це повідомляють на сайті Луцькради.

За словами начальника відділу реєстру житлового фонду департаменту житлово-комунального господарства Геннадія Козюти, враховуючи пропозиції громадської комісії з житлових питань при виконавчому комітеті міської ради, керуючись статтями 30, 52 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та розглянувши матеріали, подані відділом реєстру житлового фонду департаменту житлово-комунального господарства, пропонують надати однокімнатну квартиру житловою площею 16,2 кв. м (загальною – 40,8 кв. м) дитині-сироті Олександру Миколайовичу Циплюку, який проживає в двокімнатній квартирі, що належить сім’ї опікуна на праві приватної власності.

Члени виконкому зобов’язали опікуна зареєструвати місце проживання підопічного та протягом одного року оформити право власності на квартиру.

Також встановили, що до досягнення Олександром Циплюком повноліття, реєстрацію інших осіб в квартиру здійснювати лише за згодою органу опіки і піклування.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: