13:34, 20 Жовтня 2020

Сім’я відомих луцьких бізнесменів отримувала допомогу під час карантину і вигравала держзакупівлі одночасно

Бізнесмени отримували допомогу не лише за квітень-травень, коли не працював весь бізнес, а й за червень та липень, а також паралельно вигравали державні закупівлі. Поки батько під час карантину продав товару на третину мільйону для різних державних та комунальних структур, у тому числі і для Волинського обласного центру зайнятості, сини отримували допомогу по частковому безробіттю на період карантину.

Інтернет-видання «Волинь Online» виявило, що бізнесмени Теліцини, продаючи оргтехніку та різне приладдя, отримували  і допомогу для свого бізнесу за період березень, квітень, травень, червень та липень.

Власник ТзОВ «Апельсин» В’ячеслав Теліцин 68,644 тисячі гривень допомоги від Луцького міського центру зайнятості. 29 травня 2020 року підприємець отримав 25,6 тисячі гривень допомоги по частковому безробіттю на період карантину за квітень, 22 червня – 16,105 тисячі гривень за травень, 1 липня – 4,957 за березень-травень, 21 липня – 9,6 тисячі гривень та 2,782 тисячі гривень за червень, 12 серпня – 9,6 тисячі гривень за липень.

Його брат Теліцин Олександр Володимирович отримав 29 травня 2020 року 35,507 тисячі гривень допомоги по частковому безробіттю на період карантину за квітень, 18 червня – 32,358 тисячі гривень за травень, 21 липня – 25,876 тисячі гривень за червень, 21 серпня – 25,876 тисячі гривень за липень. Усього підприємець отримав 119,619 тисячі гривень допомоги.

У той же час його батько Теліцин Володимир Васильович уклав із державними та комунальними установами 11 контрактів на загальну суму 324,83 тисячі гривень. Зокрема, найбільші його контракти – це від 16 березня він продавав офісне устаткування та приладдя для Головного управління Держпродспоживслужби у Волинській області на суму 164,727 тисячі гривень, у квітні – для Волинського обласного центру зайнятості на суму 141,083 тисячі гривень. Також протягом березня-травня дрібніші контракти були із Торчинською селищною радою, Жидичинською сільрадою, Державним пожежно-рятувальним загоном управління ДСНС у Волинській області, Луцьким слідчим ізолятором.

Підприємець Теліцин В’ячеслав Володимирович проживає за тією ж адресою, що і його брат. За травень підписав 13 контрактів із державними та комунальними структурами, однак на невеликі суми, загалом – на суму 13,621 тисячі гривень. Продавав для Торчинського професійного ліцею, Управління Держспецзв’язку у Волинській області та Центру культури, дозвілля та спорту Княгининівської сільської ради. У червні продавав офісне устаткування та приладдя для Державного пожежно-рятувального загону управління ДСНС у Волинській області, Боратинської сільради, Волинської обласної інфекційної лікарні, Липинської сільради та Луцького педагогічного коледжу на загальну суму 20,5 тисячі гривень. У липні підприємець продавав товари для Луцького слідчого ізолятора, Державного пожежно-рятувального загону управління ДСНС у Волинській області, комунального закладу «Луцька міська централізована бібліотечна система», Городищенської сільради, Волинського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України, Волинської обласної інфекційної лікарні, Волинського обласного центру зайнятості, Державного пожежно-рятувального загону управління ДСНС у Волинській області, гуманітарного відділу Ківерцівської міської ради. Загальна сума закупівель – 29,398 тисячі гривень.

Також на дуже дрібні суми він продавав і від своєї фірми «Апельсин».

Інтернет-видання «Волинь Online» спробувало зателефонувати за коментарями до підприємців, які перемагали у держзакупівлях. На вказані контактні номери у закупівлях відповіли, що ви помилилися номером і такого підприємця немає, інший номер – не обслуговується. Однак, ми готові опублікувати коментарі підприємців.

Як нам повідомили у Волинському обласному центрі зайнятості, задля підтримки бізнесу Волині в період карантину, обласна служба зайнятості, за сприяння Волинського обласного об’єднання організацій роботодавців,  провела активну інформаційно-роз’яснювальну роботу щодо отримання допомоги по частковому безробіттю. У результаті вирішили надати фінансову підтримку для малого та середнього бізнесу для 7182 роботодавців та фізичних осіб-підприємців Волині, з них 1032 роботодавців та 6150 фізичних осіб-підприємців. Профінансували майже 100 мільйонів гривень.

Мар’яна МЕТЕЛЬСЬКА

Використання цього матеріалу без дозволу редакції інтернет-видання «Волинь Online» заборонене. Авторські права захищені українським і міжнародним законодавством. Під «використанням» мається на увазі повна або часткова републікація цього матеріалу на сторінках інших інтернет-видань (окрім соціальних мереж). Щодо використання матеріалу пишіть на редакційну електронну пошту: volynonline.news@gmail.com

Інтернет-видання «Волинь Оnline» існує за кошти краудфандингу, або ж громадського співфінансування – пропонуємо підтримати нас фінансово на будь-яку суму від 1 гривні, якщо Вам цікаво і надалі читати нас

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: