08:23, 31 Травня 2023

Сімейний простір: ідеї для створення затишної квартири для всієї родини*

Дім — це наша невелика фортеця, в якій кожен має почуватися захищеним. Але окрім безпеки, важливий затишок та комфорт, щоб після важкого дня мати можливість розслабитися та відпочити, відновити сили для нових звершень.

Створити райський куточок можна спробувати власними руками або звернутися до фахівців з ремонту квартир на https://lutsk.kabanchik.ua/ua/category/remont-kvartir — тут завжди знайдуться майстри, які допоможуть у реалізації найоригінальніших ідей.

Що потрібно врахувати під час створення затишного куточка? Які дрібниці та деталі відіграють важливу роль у облаштуванні сімейного вогнища? Ділимося порадами та дизайнерськими секретами, щоб ви змогли втілити в будинку найкращі проекти.

Тепло та затишок у будинку: з чого почати?

Буває, що людина відчуває дискомфорт із незрозумілих причин. Бракує теплоти та душевного комфорту у домашній обстановці. Для початку варто пройтися всіма кімнатами і розібратися, що саме заважає гармонії. Прислухайтеся до себе та близьких, які мешкають з вами — можливо, спільно ви зможете дійти єдиного рішення. Важливо, щоб кожен із мешканців висловив свою думку і ви разом знайшли альтернативу.

Кожна людина має своє уявлення про затишок: одним подобається ідеальна чистота, іншим — творчий безлад, третім підходить мінімалізм чи хайтек. Стилів та напрямків в інтер’єрних рішеннях безліч і перше, що потрібно зробити — визначитися із дизайном квартири.

Навіть не проводячи масштабних ремонтних робіт, можна кардинально змінити простір, дотримуючись кількох правил. Деталі залежать від індивідуальних бажань господарів, але основи залишаються незмінними:

1. Освітлення. Не варто обмежуватися лише основною люстрою. Доповнивши інтер’єр торшером, бра, милим світильником або гірляндою, ви створите домашню атмосферу.

2. Зонування. Поділ кімнати на окремі ділянки допоможе розподілити її на різні зони: для відпочинку, перегляду ТБ, ігор, читання книг. Це можна зробити за рахунок перегородок, фарбування стін різним кольором, розміщення рослин.

3. Вибір тональності дизайну. Спокій та гармонію створюють пастельні відтінки — кремові, бежеві, нюдові кольори. Для різноманітності зробіть яскраві точкові акценти, виділивши деякі елементи декору.

4. Зайвий мотлох. У кожному будинку знайдеться купа непотрібних речей «про всяк випадок». Їх варто позбутися, щоб не збирати пил і отримати додатковий простір.

5. Прибирання. У затишному будинку немає місця для сміття та пилу, розкиданого одягу та інших предметів. Варто організувати місця для зберігання речей, забрати все зайве. Порядок = гармонія, а чистота зробить будинок привабливішим.

6. Текстиль. Він задає настрій, відіграє важливу роль в оформленні інтер’єру. Широкий асортимент матеріалів на ринку дозволяє зробити правильний вибір штор, оббивки меблів.

7. Особистий простір. Має бути у кожного члена сім’ї. Місце особистого відпочинку легко створити власноруч, з урахуванням індивідуальних потреб. Для цього підійде м’яке крісло, підвісний гамак, пуф.

Це базові рішення, які можуть бути доповнені іншими пунктами, залежно від площі та можливостей власників.

Приємні дрібниці

Часто деталі задають усю стилістику приміщення. Прикрасьте квартиру плетеними або високими рослинами. Розвісьте фотографії, картини, покладіть невеликі килимки під ноги. Пофантазуйте, порадьтеся з іншими членами сім’ї та створіть затишне гніздечко, в яке захочеться повертатися.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: