15:30, 04 Квітня 2019

Волинські хірурги провели надскладну операцію на мозку. ВІДЕО

У Ковелі вперше провели надскладну високотехнологічну операцію – тромбоекстракцію з правої мозкової артерії у пацієнтки з ішемічним інсультом.

Про це повідомляє Ковельське МТМО на своїй сторінці у “Фейсбук”.

“Ця інноваційна методика полягає у видаленні тромбу з артерії під контролем ангіографа та потребує високого рівня підготовки, швидкої та координованої роботи лікарської бригади. Наші судинні хірурги повністю відновили кровообіг ураженої ділянки головного мозку молодої пацієнтки (31 рік). Подібні операції проводять лише в кількох лікувальних закладах України!”, – йдеться у дописі.

В Ковелі ВПЕРШЕ проведена НАДСКЛАДНА ВИСОКОТЕХНОЛОГІЧНА ОПЕРАЦІЯ

В Ковелі ВПЕРШЕ проведена НАДСКЛАДНА ВИСОКОТЕХНОЛОГІЧНА ОПЕРАЦІЯ – тромбоекстракція з правої мозкової артерії у пацієнтки з ішемічним інсультом. Ця ІННОВАЦІЙНА МЕТОДИКА полягає у видаленні тромбу з артерії під контролем ангіографа та потребує високого рівня підготовки, швидкої та координованої роботи лікарської бригади. Наші судинні хірурги повністю відновили кровообіг ураженої ділянки головного мозку молодої пацієнтки (31р.).Подібні операції проводять лише в кількох лікувальних закладах України!!!!Щиро дякуємо нашим лікарям Голубу О.М., Новаку Ю.П., Приходько Т.В., Римарчуку Т.В.!!! Ви просто супер молодці!!!!

Опубліковано Ковельське МТМО Середа, 3 квітня 2019 р.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: