17:25, 09 Квітня 2021

Сільська рада на Волині не допустила екоінспекторів до перевірки

Працівники Державної екологічної інспекції у Волинській області мали провести планову перевірку щодо дотримання природоохоронного законодавства Копачівської сільської ради. Проте 7 квітня екоінспекторів до перевірки не допустили.

Про це повідомляють на сторінці Державної екологічної інспекції у Волинській області у «Фейсбук».

На місце події викликали поліцію, аби зафіксувати факт недопуску. Матеріали справи передадуть у правоохоронні органи через перешкоджання працівникам екоінспекції у проведенні контролю за додержанням екологічного законодавства Копачівською сільською радою.

Зауважимо, це єдиний орган місцевого самоврядування у Волинській області, який кілька років не допускає працівників екоінспекції до перевірки років.

Нагадаємо, начальник Держекоінспекції у Волинській області Олександр Кралюк у березні провів робочу зустріч з секретарем Копачівської територіальної сільської громади Тетяною Кравчук. Вони обговорювали екологічні проблемні питання на території громади: обліку зелених насаджень, роздільного збору сміття, паспортизації хаотичних сміттєзвалищ, водопостачання об’єктів комунальної сфери, заходи щодо протидії спалювання рослинності.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: