18:32, 07 Червня 2019

Унаслідок сильних злив підтопило населені пункти в трьох областях України

Унаслідок інтенсивних опадів на Івано-Франківщині, Херсонщині та Кіровоградщині спостерігається підтоплення населених пунктів.

Про це повідомляє “Укрінформ” з посиланням на ДСНС України.

“У Івано-Франківській області підтопило 39 житлових будинків, 170 дворогосподарств у 15 населених пунктах на території Косівського, Коломийського, Снятинського, Городенківського та Тлумацького районів. У с. Пістинь Косівського району частково зруйновані житловий будинок та міст через потічок Озірний. У с. Діброва Тлумацького району стався зсув ґрунту на автодорогу державного значення Н-18 Івано-Франківськ – Тернопіль (проїзд транспортних засобів забезпечений). Зруйновані 3 автомобільні переїзди на автодорогах місцевого значення сіл Гордаків, Кічера та Гавриле Косівського району”, — йдеться у повідомленні.

Зазначається, що станом на 7 годину залишаються підтопленими 16 житлових будинків в Коломийському районі та 117 дворогосподарств у 6 населених пунктах на території Косівського – 3, Снятинського – 2 та Городенківського – 1 районів. Проїзди до всіх населених пунктів області забезпечили. Для відкачування води залучили 16 одиниць техніки та 45 чоловік з них від ДСНС 13 одиниць техніки, 11 мотопомп та 40 чоловік особового складу. Опадів не спостерігається, рівень води поступово спадає.

Крім того, у Херсонській області підтопило 150 дворогосподарств у с. Нова Маячка Олешківського району. Залишаються підтопленими 105 присадибних ділянок. Для відкачування води залучили 7 одиниць техніки та 25 чоловік. Опадів не спостерігається, рівень води поступово спадає.

Також, у Кіровоградській області підтопило 20 житлових будинків та 48 присадибних ділянок. Рівень води поступово спадає. До робіт залучили 2 одиниці техніки, 2 мотопомпи та 12 чоловік особового складу ДСНС. На місці працює оперативна група у ДСНС у Кіровоградській області.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: