21:42, 16 Липня 2019

«Сідайте у «Ferrari», приїжджайте на стадіон», — Рубльов викликав Мартиняка на дебати*

Кандидат на виборчому окрузі № 20 Вячеслав Рубльов покликав нардепа Сергія Мартиняка від цього округу, який знову балотується, на дебати. 

Звернення від опублікував на своїй сторінці у “Фейсбук”.

“Звертаюся до Сергія Мартиняка, викликаю Вас на дебати на стадіон. Сподіваюся Ви не втечете, не сховаєтеся, не відморозитеся. Дебати пройдуть перед нашими виборцями. Ви кажете, що Ви свій? Для кого? За минулу каденцію Ви купили годинник за мільйон гривень, придбали “Ferrari” за 2,5 мільйона гривень, будинок з басейном в Іспанії за 12 мільйонів. Для кого ви свій? Для олігархів? Вдягайте годинника, сідайте у “Ferrari”, приїздіть на стадіон, обговоримо список Ваших покупок на п’ять наступних років, якщо Ви будете депутатом. Не бійтеся не відберу”, — заявив у відео Вячеслав Рубльов.

Кандидат кличе опонента на дебати 19 липня на стадіон “Колос”, що у місті Горохів.

Запрошення на дебати

Як сказав Володимир Зеленський в Одесі:«Ви що, думаєте, я — ідіот»? Та що я, ви весь народ ідіотами вважаєте? Що за фейкове соцопитування і що це за агенція, про яку нічого не відомо?Зробили картинку за ніч після провокаційного поста і думаєте народ поведеться на маніпуляцію про те, що «нападати на лідера це норма»?Не будемо ходити навкруги. Ось — моя пропозиція, пан Сергій Мартиняк#зелуцьк #зекоманда #слуганароду

Опубліковано Слугою народу – Вячеславом Рубльовим – Округом 20 Понеділок, 15 липня 2019 р.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: