13:08, 06 Лютого 2021

Січневий внесок Волині до держбюджету на 34,6 % перевищує торішні показники

На Волині у січні 2021 року до загального фонду держбюджету сплатили 411,2 мільйона гривень податкових платежів, які адмініструє Головне управління ДПС у Волинській області.

Про це інформують у прес-службі Головного управління ДПС у Волинській області.

Сума сплачених в області податків до держбюджету на 34,6 % перевищує показники січня минулого року.

«Завдяки належній аналітичній роботі фахівців податкової справи та конструктивному діалогу з представниками реального сектору економіки досягнуто росту на 105,7 мільйона гривень податкових надходжень в області до державної скарбниці, можливо, у найскладніший місяць фінансового року. Цей результат дає сподівання на відновлення економіки та, відповідно, збільшення податкових надходжень», — зазначає начальник Головного управління ДПС у Волинській області Світлана Савчук.

Всупереч економічним негараздам через пандемію COVID-19 у податковій службі Волині прогнозують стабільність у бюджетних надходженнях у подальшому.

«Звісно ж, позитивна динаміка першого місяця року додає впевненості в успішному виконанні завдань із наповнення бюджетів. Тим паче, що у минулі періоди фахівці податкової служби опрацювали велику кількість інформації щодо ймовірних зловживань та запобігли ризикам несплати. Саме активна протидія «тіньовим» схемам – серед передумов більш ефективної діяльності легального бізнесу, який і наповнює бюджет», — підсумувала Світлана Савчук.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: