08:44, 04 Лютого 2022

Швеція скасує всі обмеження щодо пандемії коронавірусу

Уряд Швеції заявив, що з 9 лютого в країні скасують більшість обмежень, які запровадили раніше для стримування поширення хвороби COVID-19.

Як передає “Укрінформ”, про це інформує “Politico”

Таким чином, Швеція приєдналася до Великої Британії, Данії та Норвегії у зниженні рівня заходів задля стримування пандемії COVID-19.

На прес-конференції прем’єр-міністр Швеції Магдалена Андерссон заявила, що завдяки кращому розумінню природи штаму коронавірусу Омікрон та гарним показникам COVID-вакцинації країна може скасувати всі обмеження.

«Настав час відкрити Швецію, – сказала Андерссон. — Пандемія не закінчилася, але вона переходить у нову фазу».

Шведська служба громадського здоров’я заявила, що переоцінила ризик поширення COVID-19 та розглядає його як соціально некритичний через кілька днів після того, як Данія прийняла подібне рішення.

Це оголошення з’явилося на тлі того, як у Швеції все ще спостерігається високий рівень зараження, хоча 73,9 % населення вже повністю вакциновані від коронавірусу.

Хоча шведський уряд скасовує карантинні обмеження, пов’язані з коронавірусом, уряд заявив, що надалі варто дотримуватися деяких рекомендацій.

Зокрема, невакциновані шведи повинні уникати місць скупчення людей, а всі, у кого є симптоми COVID-19, повинні залишатися вдома, рекомендує шведський уряд.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: