16:57, 29 Березня 2023

Швеція готує українських військових до боїв у лісистій місцевості

Військові інструктори Збройних Сил Королівства Швеція в рамках базової загальновійськової підготовки особового складу ЗСУ у Великій Британії проводять заняття з організації та проведення бойових дій у лісистій місцевості.

Про це у «Фейсбук» повідомляє прес-служба Генштабу ЗСУ.

«Військові інструктори Збройних Сил Королівства Швеція Försvarsmakten в рамках базової загальновійськової підготовки особового складу ЗС України у Великій Британії проводять заняття з організації та проведення засадних і бойових дій в лісистій місцевості. Ця підготовка дає змогу оволодіти бойовими навичками, підвищити безпеку та сили дій Збройних Сил України, щоб військовослужбовці, які не мають або мають мінімальний військовий досвід, могли оволодіти необхідними тактичними знаннями для захисту України», – йдеться в повідомленні.

Як зазначається, під керівництвом інструкторів Збройних Сил Королівства Швеція новобранці Збройних Сил України стають більш підготовленими до умов оборони та наступу.

Королівство Щвеція продовжує підтримувати народ України та надає постійну підтримку у відповідь на триваючі порушення росією міжнародного права.

Прибувши до Сполученого Королівства у 2023 році, контингент військовослужбовців Збройних Сил Королівства Швеції приєднався до країн-партнерів у програмі підготовки українських новобранців під керівництвом Великої Британії, повідомили в прес-службі.

8 березня високий представник ЄС Жозеп Боррель у Стокгольмі на прес-конференції за підсумками неформальної зустрічі міністрів оборони країн-членів ЄС заявив, що допоміжна тренувальна місія ЄС для України до кінця березня завершить підготовку 11 тисяч військовослужбовців ЗСУ, а до кінця року кількість навчених військових фахівців сягатиме 30 тисяч.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: