16:49, 02 Січня 2020

Штрафи за незаконне полювання та порубку: як на Волині охороняли лісові масиви

Протягом усіх святкових вихідних працівники державної лісової охорони лісогосподарських підприємств області спільно з групами оперативного реагування несли посилене патрулювання ввірених лісових масивів.

Про це повідомляє Волинське ОУЛМГ.

Очевидно, що в новорічно-рідзвяний період найбільше роботу зосередили на охороні від незаконної порубки хвойних насаджень.

Постійна присутність представників державної лісової охорони, посилена роботою мобільних рейдових бригад, оснащених сучасними технічними засобами, нерідко спрацьовує як стримуючий фактор для несвідомих громадян.

Незважаючи на всі ці заходи, також численні повідомлення про суттєві штрафи та невисоку ціну новорічного деревця, окремі мешканці області ще досі вдаються до незаконних способів їх добування.

Зокрема, лише протягом цих вихідних склали 15 протоколів, що стосуються незаконної порубки молодих хвойних насаджень (загалом у передсвятковий період виявили 118 незаконно зрубаних новорічних ялинок).

Крім того, працівниками державної лісової охорони та єгерських служб протягом вихідних зафіксували 6 випадків незаконного полювання.

Лісівники просять волинян бути свідомими і не вдаватися до незаконних кроків. Якщо ж запідозрили виникнення подібної ситуації, телефонувати за номером цілодобової лінії: (0332) 72 00 54.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: