15:14, 13 Жовтня 2022

Штори в інтер’єрі: як зробити вибір*

Штори – невід’ємна частина будь-якого будинку. Вони дозволяють не лише захистити приміщення від сонячного світла, а й доповнити загальний дизайн. Вони представлені у великій різноманітності, тому зробити вибір може бути непросто. Бажаєте купити штори у мережі салонів декору «Ваш Інтер’єр»? Це відмінне рішення, ухваленням якого ви залишитеся задоволені. Широкий асортимент пропозицій, доступні ціни та використання якісних матеріалів дозволить підібрати те, що потрібно.

Невеликі поради для вибору

Якщо ви розглядаєте тканинні портьєри, то вона повинна бути на 5-8 см над рівнем підлоги, або ж трохи лягати на неї. Вікно в центрі буде чудово виглядати, якщо вибрати широкий карниз під стелю. У тому випадку, якщо на стіні є кілька вікон, їх варто оточити шторами: потрібно повісити довгий карниз, закріпити одну фіранку в центральній частині і кілька з боків. Якщо віконний отвір розташований не в центрі, краще вибрати довгу широку штору з одного краю. За потреби облаштувати вікно у вузькому приміщенні рекомендується вибирати жалюзі. Чи потрібні сучасні штори на вікна у Львові? Зробити покупку можна у мережі салонів декору «Ваш Інтер’єр».

Не забувайте, що якщо приміщення розташоване на сонячній стороні, краще розглянути щільну тканину в холодних кольорах або вибрати подвійні штори. Для кімнат з тіньової сторони відмінним вибором будуть світлі фіранки теплих кольорів з легкого матеріалу. У наявності представлені різні дизайнерські рішення, що дозволить вам підібрати те, що потрібно.

Вибір штор відповідно до кольору інтер’єру

У такому разі вони повинні відповідати:

– Оббивці меблів (колір може збігатися як повністю, так і частково);

– Кольору обробки поверхонь (відтінок може бути як на кілька тонів світлішим, так і темнішим);

Найбільшою популярністю користуються нейтральні однотонні моделі штор, які будуть доречні в будь-якому приміщенні. Не менш цікавими для декору є градієнтні та двоколірні моделі. Ознайомитись із сучасними дизайнерськими шторами ви можете, перейшовши на офіційну сторінку «Ваш Інтер’єр».

Вибір штор в залежності від приміщення

Особливості приміщення безпосередньо вплинуть на вибір портьєр. До уваги потрібно брати такі параметри як площа кімнати, її освітленість і висота стель. Для приміщень з невеликою площею не варто вибирати довгі та важкі штори, оскільки вони візуально зменшуватимуть простір. Найкращим рішенням будуть римські штори. Також візуально розширити простір можна за допомогою гардини з поперечним принтом, а якщо потрібно зробити візуальне розширення, то принт повинен бути вертикальним. Довгі штори зі складками будуть оптимальним рішенням для просторих приміщень.

Щоб не помилитися з вибором виробу, потрібно визначитися, для яких цілей використовуватиметься приміщення. Наприклад, у вітальні можна використовувати яскраві тканини, а в спальні потрібно вибрати спокійні кольори, які будуть нейтральними. Незалежно від своїх переваг, все необхідне ви зможете знайти в мережі салонів декору «Ваш Інтер’єр».

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: