20:48, 09 Квітня 2021

Шмигаль заявив, що запроваджувати тотальний локдаун по всій країні немає потреби

Адаптивний карантин працює, і запроваджувати тотальний локдаун по всій країні наразі немає потреби.

Про це Прем’єр-міністр Денис Шмигаль написав у «Фейсбуці», передає «Укрінформ».

“Після запровадження Державною комісією з ТЕБ і НС червоного рівня епідемічної небезпеки та відповідальної роботи місцевих органів влади ситуація з поширенням коронавірусу вирівнялась. Наприклад, сьогодні з червоної зони має вийти Івано-Франківська область”, – написав Шмигаль.

Він додав, це вкотре демонструє, що адаптивний карантин працює, і запроваджувати тотальний локдаун по всій країні наразі немає потреби.

Як повідомлялося, 9 квітня Київський міський голова Віталій Кличко звернувся до уряду із закликом невідкладно розглянути питання про запровадження загальнонаціонального локдауну. На його думку, пересування між регіонами країни повинне бути обмежене, з контролем за дотриманням суворих правил.

У відповідь Шмигаль запропонував призначити нового голову Київської міської держадміністрації, якщо нинішній міський голова Києва Віталій Кличко, який також є головою КМДА, вважає, що йому недостатньо повноважень для ефективної протидії COVID-19 у столиці.

Міністерство охорони здоров’я 9 квітня оновило розподіл карантинних зон. Показник госпіталізацій хворих з COVID-19 перевищено у 19 областях та в Києві, на червоному рівні перебувають столиця та 12 областей: Житомирська, Івано-Франківська, Закарпатська, Запорізька, Київська, Львівська, Миколаївська, Одеська, Сумська, Хмельницька, Чернігівська та Чернівецька області.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: