21:37, 17 Серпня 2021

Шмигаль закликає вакцинуватися, щоб запобігти локдауну

Вакцинація залишається одним з головних способів боротьби з COVID-19, адже чим більше людей буде вакциновано, тим нижча вірогідність запровадження посилених карантинних обмежень в тій чи іншій області або населеному пункті.

На цьому наголосив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль під час відвідання центру вакцинації у місті Новодністровськ Чернівецької області, повідомляє «Укрінформ» із посиланням на Урядовий портал.

«Здоров’я українців – пріоритет уряду та Президента, тому важливо нарощувати темпи вакцинації. Для цього в Україні налагоджена вся необхідна інфраструктура та завезено необхідну кількість безпечних вакцин. Це дозволяє робити щеплення всім, хто цього бажає. Чим більше людей вакциновано, тим нижча вірогідність запровадження посилених карантинних обмежень в тій чи іншій області або містечку», – сказав Шмигаль.

Він також наголосив на важливості вакцинації освітніх колективів для безпечного проходження освітнього процесу. Глава уряду нагадав, що на території тих областей, де може бути встановлено жовтий, помаранчевий або червоний рівень епідемічної небезпеки, необхідною умовою роботи освітніх закладів є вакцинація щонайменше 80 % освітнього колективу.

Прем’єр-міністру доповіли, що темпи вакцинації в Чернівецькій області поступово збільшуються, зокрема й за рахунок достатньої кількості вакцин. На виконання доручення уряду в області відкрито понад 70 пунктів щеплення. Загалом на Буковині зроблено понад 128 тисяч щеплень, при цьому першу дозу вакцини отримали 82,5 тисячі осіб, обидві дози – 46 тисяч осіб.

Як повідомлялося, від початку вакцинальної кампанії в Україні вакцинували  4 793 100 людей.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: