17:55, 29 Жовтня 2021

Шмигаль у Луцьку запевнив, що підстав для підвищення тарифів немає

Сьогодні, 29 жовтня, Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль, який з робочою поїздкою перебуває на Волині, спільно з головою облдержадміністрації Юрієм Погуляйком взяли участь у засіданні Президії Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України.

Про це інформують на сторінці Волинської ОДА.

Захід відбувся в Одесі під головуванням Президента України Володимира Зеленського. Глава Уряду та голова ОДА Юрій Погуляйко долучились до засідання Конгресу на Волині в онлайн-форматі.

Зокрема, під час виступу Прем’єр-міністр прокоментував готовність країни до опалювального сезону та достатню наявність газу в газосховищах до кінця зими. Таким чином, на Волині також немає підстав для підвищення тарифів на тепло та гарячу воду до кінця опалювального сезону.

«Ми маємо в газосховищах понад 18,5 млрд кубів газу. Тарифи зростати не будуть, а програма субсидій збільшена на 12 млрд грн», – запевнив Денис Шмигаль.

До слова, Прем’єр-міністр повідомив, що наступного року в Україні розпочнеться масштабна програма енергомодернізації.

Також під час засідання Президії Конгресу місцевих та регіональних влад обговорили ситуацію щодо протидії пандемії коронавірусу та результати вакцинальної кампанії в регіонах. Зокрема, за словами Глави Уряду, цього тижня зробили рекордну кількість щеплень. Активною в цьому плані є і Волинь, темпи вакцинації на території якої зростають з кожним днем.

«Вакцинація – єдиний шлях зупинити пандемію, а тому спільна робота місцевої та центральної влади в цьому питанні є важливою запорукою успіху», – наголосив Денис Шмигаль. Позицію Глави Уряду розділяє і керівництво облдержадміністрації, вкотре закликаючи волинян зберегти своє здоров’я.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: