13:10, 29 листопада 2020

Шмигаль прибув до Туреччини

Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль прибув до Туреччини з робочим візитом. Літак прем’єра приземлився в аеропорту Стамбула.

Про це повідомляє власний кореспондент «Укрінформу» в Туреччині.

Візит голови українського уряду триватиме два дні – розпочинається у Стамбулі та завтра продовжиться в столиці Туреччини – Анкарі.

Сьогодні Прем’єр-міністр Денис Шмигаль зустрінеться з міністром промисловості та технологій Турецької Республіки Мустафою Варанком, представниками турецького бізнесу. Завтра в Анкарі Прем’єр-міністр України матиме зустріч з керівництвом Турецької Республіки.

У робочій поїздці до Туреччини Прем’єр-міністра України супроводжують віце-прем’єр міністр України – міністр з питань стратегічних галузей промисловості Олег Уруський, міністр інфраструктури України Владислав Криклій, перша заступниця міністра закордонних справ України Еміне Джапарова, заступник міністра розвитку, економіки, торгівлі та сільського господарства Тарас Качка.

Українська делегація прилетіла до Туреччини літаком Ан-148, зацікавленість у якому раніше проявляла Туреччина в рамках проекту створення власного регіонального пасажирського літака.

Як повідомлялося, Президент України Володимир Зеленський 16 жовтня перебував з робочим візитом у Туреччині, де, зокрема, провів переговори з турецьким колегою Реджепом Таїпом Ердоганом.

Також у ході візиту між Україною і Туреччиною підписали  рамкову військову угоду, меморандум про наміри у галузі оборонно-промислових проектів та інші документи.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: