11:02, 11 Травня 2020

Шмигаль пояснив, за яких умов наступний етап послаблення карантину настане швидше

Прем’єр-міністр Денис Шмигаль анонсував послаблення карантинних обмежень 11 травня та розповів, за яких умов наступний етап послаблень настане швидше.

Про це Прем’єр написав на своїй сторінці у «Facebook», пише «Укрінформ».

Очільник уряду нагадав, що вже з понеділка в Україні будуть частково зняті деякі обмеження та почне працювати концепція адаптивного карантину.

“Це означає, що місцева влада, з огляду на епідемічну ситуацію в кожному конкретному регіоні, зможе залишати в силі певні обмеження. Простий приклад: Уряд дозволив відкрити магазини в ТРЦ, а також салони краси. Міська влада Києва вирішила почекати з відкриттям ТРЦ, а міська влада Львова вважає, що відкривати перукарні поки зарано. Це відповідальна позиція керівників міст. Вони керуються цифрами МОЗ та динамікою поширення хвороби”, – йдеться у повідомленні.

Шмигаль подякував всім українцям, які дотримуються карантинних правил упродовж двох місяців.

“Я знаю, що це було не просто, проте ви дійсно врятували тисячі життів та дали змогу краще підготувати нашу медичну систему до викликів пандемії. Зараз наступає найбільш відповідальний момент, адже послаблення карантину не означає, що коронавірусу більше немає, або він став менш небезпечним”, – наголосив він.

За його словами, люди мають навчитися жити та працювати в нових умовах.

“Це ключова умова, за якої карантин не буде посилено, а наступний етап послаблень настане швидше”, – резюмував Прем’єр.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: