16:28, 25 листопада 2022

Шмигаль обговорив із главою МЗС Британії механізми конфіскації заморожених активів рф

Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль обговорив з міністром закордонних справ Великої Британії Джеймсом Клеверлі механізми конфіскації заморожених російських активів та їх спрямування на відновлення нашої країни.

Про це глава уряду повідомив у «Телеграм».

“Ворог має понести покарання та компенсувати завдані збитки. Обговорили з паном Клеверлі механізми конфіскації заморожених російських активів та їх спрямування на відновлення України. А також впровадження інструменту страхування військових ризиків, у чому, за словами представників Великої Британії, зацікавлені інвестори та страхові компанії”, – зазначив Шмигаль.

Він зауважив, що Велика Британія є важливим союзником України.

Глава уряду також назвав “надзвичайно вагомим і своєчасним” виділення британським урядом перших 5 млн фунтів для підтримки цивільного енергетичного сектору України.

Водночас він закликав британських партнерів визнати росію спонсором тероризму та сприяти створенню спеціального трибуналу для засудження керівництва рф.

“Відповідь на терористичні російські обстріли має бути рішучою. Ще більше санкцій та ще більша ізоляція агресора”, – наголосив Прем’єр-міністр.

Глава МЗС Великої Британії Джеймс Клеверлі прибув до Києва. Він уже зустрівся з Президентом Володимиром Зеленським.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: