12:36, 06 листопада 2020

Шмигаль не бачить підстав для відставки Степанова

Прем’єр-міністр Денис Шмигаль вважає, що українські медики роблять усе можливе для протидії коронавірусу, а відтак підстав для відставки очільника МОЗ Максима Степанова немає.

Це випливає з відповіді прем’єра під час години запитань до уряду у Верховній Раді на запитання, чи підтримує він пропозицію опозиції про відставку міністра охорони здоров’я через катастрофічну ситуацію з коронавірусом, передає кореспондент «Укрінформу».

“Насправді ситуація в Україні є надзвичайно складною. Ніхто з нас не має “рожевих окулярів” – ми все бачимо, в кожного з нас хворіють родичі, знайомі, і це дійсно кризова важка ситуація. Але вона така в цілому світі, вона ще гірша в багатьох країнах – наших сусідах. Сьогодні наші медики, зокрема, і працівники Міністерства охорони здоров’я, роблять усе можливе, працюючи часом по 18-20 годин на добу. Тому я з повагою ставлюся до медиків, до працівників Міністерства охорони здоров’я, і вважаю, що сьогодні вони є дійсно нашими бійцями на передовій боротьби з коронавірусом”, – сказав Шмигаль.

Стосовно катастрофічної ситуації в країні з коронавірусом, глава уряду закликав парламентаріїв “об’єднатися і вести спільну боротьбу проти пандемії”, щоб подолати її наслідки і зберегти якомога більше життів українців.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: