08:15, 14 Лютого 2019

Школярі Волині мають шанс потрапити до «Школи успіху»

“Klitschko Foundation” відкрив набір у літню освітню школу для активних підлітків. Відібрали 50 дівчат і 50 хлопців із різних регіонів України протягом 10 днів зможуть дізнатися про розмаїття професій, обговорити власні проекти з практиками та отримати навички, які допоможуть стати успішними у XXI столітті. Набір у «Школу успіху–2019» триває до 28 лютого.

Про це повідомляє Офіс реформ, Волинське РВ Асоціації міст України.

Кожен учасник після закінчення проекту має створити власний освітній дводенний проект для 30 однолітків своєї громади. Організація локальної «Школи успіху» – необхідна умова проходження циклу навчання на проекті.

“«Школа успіху» – це освітня програма для підлітків 14-15 років, яку вже дев’ятий рік реалізує “Klitschko Foundation”. Протягом 10 днів юнь під вчаться працювати у команді, планують власні проекти, переймають досвід у відомих українських бізнесменів, активістів і громадських діячів. «Школа успіху» покликана розвивати актуальні для нової генерації навички, серед яких креативне мислення, лідерство, продуктивність, підприємницькі здібності, інформаційна грамотність, дизайн мислення тощо. Все це учасники школи успіху отримують через лекції, тренінги, екскурсії та воркшопи. Загалом кожен учасник за час проекту має змогу прослухати понад 30 лекцій і воркшопів та відвідати більше 15 екскурсій. Проект допоможе розкрити потенціал активної молоді і скерувати її енергію для пошуку власного «Я». Особливості розвитку і потреби у дівчаток і хлопчиків у цьому віці різні, тому втретє за історію проекту організатори роблять для них окремі програми, адаптовані під вікові та психологічні особливості.

Завдяки проекту «Школа успіху» підлітки розуміють необхідність продовжувати навчання та розвиватися, усвідомлюють свої можливості та потенціал, щоб змінювати свою громаду і країну.

Організовує проект “Klitschko Foundation” – всеукраїнська благодійна організація, яку у серпні 2003 року заснували брати Клички. За 15 років Фонд реалізував низку соціальних проектів у сфері спорту, екології, науки та освіти, що популяризують постійний розвиток особистості, заняття спортом і відповідальність місцевих громад. Місія “Klitschko Foundation” – створити належні умови для розвитку молодої генерації українців, які беруть активну участь у прийнятті рішень і усвідомлюють себе рушійною силою змін у суспільстві.

Посилання на реєстраційну анкету «Школи успіху–2019».

Для більш детальної інформації перейдіть за посиланням.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: