21:30, 10 Вересня 2018

Школярі у Луцьку намагалися пошкодити новий стадіон. ВІДЕО

Камери спостереження стадіону у мікрорайоні Вересневе зафіксували місцевих школярів, які справляли природні потреби на території нещодавно відкритого стадіону та намагалися перевернути нові ворота.

Відео оприлюднив 10 вересня депутат Луцької міськради Борис Смаль у «Фейсбуку».

«В зв’язку з відкриттям нового стадіону в мікрорайоні Вересневе, розпочинаю серію відеопублікацій, спрямованих на виховання культури поведінки в молоді. Сьогодні перша серія: «Джентльмени повертаються зі школи № 16». Короткий зміст для тих, хто не зможе подивитися весь сюжет:

— 10 сек. — поява головних героїв;

— з 02хв. 05сек. до 05хв.05сек. — перекур по дорослому;

— з 06хв..00сек. до 06хв.15сек. — танець під кайфом;

— 07хв.00сек. — похід в туалет під стіну біля Будинку культури;

— 08хв.00сек. — подолання паркану стадіону;

— 08хв.50сек. — похід в туалет біля трибуни стадіону;

— 10хв.32сек. — спроба перевернути нові футбольні ворота;

— фінал — втеча через високі ворота резервного виходу.

Всі події відбувалися сьогодні 10.09.2018р (на відеореєстраторі невірна (вчорашня) дата). Сподіваюся на адекватну реакцію батьків та на допомогу від педагогів школи № 16», — пише  депутат.

Якщо реакція буде неадекватною, або відсутньою,  він обіцяє, що завтра то завтра вийде в ефір друга серія під назвою «Хто розбив новий пластиковий стілець на трибуні». На думку Бориса Смаля, мікрорайон має знати своїх «героїв» і повідомляє, що на оригінальному носії є відео відмінної якості, де добре видно обличчя.

В зв'язку з відкриттям нового стадіону в мікрорайоні Вересневе, розпочинаю серію відеопублікацій, спрямованих на виховання культури поведінки в молоді.Сьогодні перша серія: "Джентельмени повертаються зі школи №16"Короткий зміст для тих, хто не зможе подивитися весь сюжет:— 10 сек. – поява головних героїв;— з 02хв. 05сек. до 05хв.05сек. – перекур по дорослому;— з 06хв..00сек. до 06хв.15сек.- танець під кайфом;— 07хв.00сек. – похід в туалет під стіну біля Будинку культури;— 08хв.00сек. – подолання паркану стадіону;— 08хв.50сек. – похід в туалет біля трибуни стадіону;— 10хв.32сек. – спроба перевернути нові футбольні ворота;— фінал – втеча через високі ворота резервного виходу.Всі події відбувалися сьогодні 10.09.2018р (на відеореєстраторі невірна (вчорашня) дата).Сподіваюся на адекватну реакцію батьків та на допомогу від педагогів школи №16.Якщо реакція буде неадекватною, або відсутньою, то завтра вийде в ефір друга серія під назвою "Хто розбив новий пластиковий стілець на трибуні"Мікрорайон має знати своїх "героїв".P.S. Якщо зацікавить, то на оригінальному носіі відео відмінної якості (обличчя видно добре) 🙂

Опубліковано Boris Smal Понеділок, 10 вересня 2018 р.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: