19:57, 29 Березня 2019

Школярі Луцька вперше висаджували ліс. ВІДЕО

Учні однієї з гімназій Луцька 29 березня вирушили в село Вишеньки, щоб посадити ліс. 

Про це повідомляє Луцька гімназія №4 імені Модеста Левицького у «Фейсбук».

Учні 6-Б гімназії та працівники Рожищенського ЛГ взялися спільно до корисної справи – саджання лісу.

Учні охоче долучилися до такої благородної та необхідної справи.

Хоча садили ліс вперше, гарна весняна погода та дружня допомога й підтримка дорослих, додавала дітям впевненості в успішному завершенню лісівничої справи.

Діти швидко освоїлись на ділянці посадки та взялися до роботи: одні мечами Колесова пробивали ґрунт, а інші обережно опускали у ці отвори сіянці сосни.

Трохи спільної праці – і позаду залишилися зелені пунктири нового ряду майбутніх лісових велетнів. І ось втомлені, але щасливі, школярі з радістю поглядали на результати своєї праці.

Діти тішились, що змогли звершити таку потрібну справу. Переймалися, щоб всі саджанці прижились, аби через роки чи десятиліття можна було прийти в цей ліс, помилуватися ним і з гордістю сказати: тут є і моє дерево.

Сьогодні, 29 березня, учні 6-Б #Луцька_гімназія_4_імені_Модеста_Левицького вирушили в село Вишеньки аби разом з працівниками Рожищенського ЛГ, аби спільно взятися до корисної справи – посадити ліс. Учні охоче долучилися до такої благородної та необхідної справи, як посадка лісу.Хоча учні садили ліс вперше та гарна весняна погода та дружня допомога й підтримка дорослих додавала дітям впевненості в успішному завершенню лісівничої справи. Діти швидко освоїлись на ділянці посадки та взялися до роботи: одні мечами Колесова пробивали ґрунт, а інші обережно опускали у ці отвори сіянці сосни. Трохи спільної праці – і позаду залишилися зелені пунктири нового ряду майбутніх лісових велетнів. І ось втомлені, але щасливі, школярі з радістю поглядали на результати своєї праці. Діти тішились, що змогли звершити таку потрібну справу. Переймалися, щоб всі саджанці прижились, аби через роки чи десятиліття можна було прийти в цей ліс, помилуватися ним і з гордістю сказати: тут є і моє дерево.Дякуємо #Волинське_обласне_управління_лісового_та_мисливського_господарства за таку чудову можливість долучитися до природи!

Опубліковано Луцька гімназія 4 імені Модеста Левицького Пʼятниця, 29 березня 2019 р.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: