16:28, 20 Грудня 2021

Школи у громадах Волині отримали дев’ять нових автобусів

Навчальні заклади Волині отримали ще дев’ять шкільних автобусів. Зокрема сьогодні, 20 грудня,  голова ОДА Юрій Погуляйко вручив ключі від нових та сучасних транспортних засобів представникам територіальних громад області.

Про це повідомляють на веб-сайті Волинської ОДА.

Нові автобуси попрямували до Берестечківської, Вишнівської, Голобської, Головненської, Камінь-Каширської, Луцької, Маневицької, Рожищенської та Сереховичівської громад.

«В області з кожним роком збільшується шкільний автопарк для зручного та якісного довезення дітей до освітніх закладів. На сьогодні він налічує 246 транспортних одиниць, – зазначив Юрій Погуляйко. – Це результат нашої спільної роботи, тож дякую усім за своєчасне освоєння коштів та проведення тендерів відповідно до законодавства, далі – більше».

Варто зазначити, що для навчальних закладів Волині в цьому році передбачені 19 шкільних автобусів. На їхню закупівлю виділили кошти із державного бюджету в сумі понад 18 млн гривень, а також забезпечили 50-ти відсоткове співфінансування з обласного та місцевих бюджетів.

Відтак,  чотири транспортні засоби передали раніше для навчальних закладів Вишнівської, Маневицької, Затурцівської та Городищенської громад і уже забезпечують безпечне, регулярне і безоплатне перевезення учнів та педагогів. З них три – спеціальні, обладнані для перевезення дітей з обмеженими фізичними можливостями.

Окрім того, ще 6 освітніх закладів отримають шкільні автобуси.

До слова, з 2003 року в Україні діє Державна цільова соціальна програма «Шкільний автобус». Держава щороку виділяє значний фінансовий ресурс для придбання шкільних автобусів, які значно покращують умови підвезення до місця навчання і у зворотному напрямку. На закупівлю такого транспорту у 2022 році Волинська область уже отримала 25 млн гривень.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: